obřady v obřadní síni | Pohřebnictví Zlín



Pohřebnictví Zlín, spol. s r.o.
Filmová 412
760 01 Zlín

tel.: 577 432 858
fax: 577 011 333
email: krematorzlin@volny.cz

Stálá pohřební služba pro odvoz těl zesnulých: 604 220 303


Lesní Hřbitov Zlín

ARCHÍV OBŘADŮ V OBŘADNÍ SÍNI

Sobota 18.11.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ŘEPKOVÁ Petra1998Racková
12:15nezveřejněný obřad

Čtvrtek 16.11.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30JANEČKOVÁ Antonie1920Zlín
12:15ŽÍŽEK Miroslav1940Zlín
13:00SUKUPOVÁ Agnesa1935Napajedla
13:45JUDr. BENDA Josef1923Zlín

Středa 15.11.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15nezveřejněný obřad
13:00ŠŤASTA Břetislav1972Malenovice
13:45nezveřejněný obřad

Pondělí 13.11.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00nezveřejněný obřad
09:45nezveřejněný obřad
10:30JUŘINOVÁ Jarmila1935Zlín
11:30LINHART Jaroslav1937Otrokovice
12:15SVOBODA Vladimír1940Zlín
13:00GAVENDA Josef1943Trnava

Pátek 10.11.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30SALVETOVÁ Anna1970Zlín
12:15MLYNÁR Zdenek1952Zlín
13:00SVOBODOVÁ Bohumila1945Otrokovice
13:45GARGULÁK Vladimír1949Zlín
14:30JANALÍK Miroslav1948Zlín

Čtvrtek 09.11.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30NOVÁKOVÁ Marie1920Zlín

Středa 08.11.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ERNESTOVÁ Věra1939Lukov
12:15nezveřejněný obřad
13:00RUPA Vlastimil1949Malenovice

Pondělí 06.11.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15CHLOUPKOVÁ Miroslava1924Zlín

Sobota 04.11.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KOUŘILOVÁ-VICHERKOVÁ Drahomíra1934Zlín

Pátek 03.11.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45PEKAŘ Alois1943Želechovice
10:30nezveřejněný obřad
11:30Ing. OŠKERA Zdeněk1931Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad
13:45nezveřejněný obřad

Čtvrtek 02.11.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30SOKOLOVÁ Libuše1924Zlín

Středa 01.11.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30PRAŽÁKOVÁ Eva1935Malenovice
11:30nezveřejněný obřad
12:15VITA Josef1933Valašské Meziříčí

Pátek 27.10.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45VAŠUT Zdeněk1926Zlín
10:30CHOLEK Zdeněk1931Zlín
11:30VOZDKOVÁ Jana1933Zlín
12:15ŠEBELA Jiří1935Zlín
13:00STŘÍTESKÁ Věra1928Zlín

Čtvrtek 26.10.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30OBADAL František1939Zlín
11:30nezveřejněný obřad

Středa 25.10.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30TELÍŠEK Rostislav1929Zlín

Pondělí 23.10.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30JANEČKA Josef1938Zlín
12:15STRAKOVÁ Helena1935Malenovice
13:00DOHNÁLEK Jaroslav1927Olomouc

Pátek 20.10.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30KADEŘÁBEK Václav1946Zlín
11:30URBANCOVÁ Anděla1922Ludkovice
12:15MIKULČÍK Jaroslav1948Zlín
13:00KŘEPELKOVÁ Viera1929Zlín
13:45GONZÁLEZ Jarmila1940Malenovice
14:30KOCŮREK Jiří1942Buchlovice

Čtvrtek 19.10.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30MANĎÁKOVÁ Zdenka1938Zádveřice

Středa 18.10.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30BARTOŇOVÁ Věra1948Zlín

Pondělí 16.10.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30GARGULÁKOVÁ Františka1924Trnava
11:30ŠEVCŮ Zdeněk1967Zlín
12:15FROLEC Jan1932Zlín

Sobota 14.10.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30AMBROŽ Petr1986Želechovice

Pátek 13.10.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00nezveřejněný obřad
09:45MAZUROVÁ Marie1940Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30PhDr. STŘECHA Rostislav1937Malenovice
12:15nezveřejněný obřad

Čtvrtek 12.10.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30PILAŘOVÁ Jana1956Zlín

Středa 11.10.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30POSPÍŠIL Josef1931Uh.Brod
12:15HRABINA Petr1959Otrokovice
13:00nezveřejněný obřad

Pondělí 09.10.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30SALAJOVÁ Jana1943Zlín
12:15VAŇKOVÁ Věra1932Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45SEHNAL Miroslav1957Štípa
14:30HESKOVÁ Kristina1935Želechovice

Pátek 06.10.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30JAKUBOVÁ Jiřina1924Kašava
11:30PECINA Alois1938Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00KŘÍŽOVÁ Anna1929Uh.Hradiště

Čtvrtek 05.10.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00ŽILINSKÁ Marie1929Zlín
09:45LUKAŠÍK Svatopluk1935Zlín
10:30ROUBÍNKOVÁ Jiřina1927DD Lukov

Středa 04.10.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30ZASADILOVÁ Helena1931DD Nezdenice
12:15nezveřejněný obřad

Pondělí 02.10.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30ŠKUTKOVÁ Miroslava1921Zlín

Sobota 30.09.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:459.30 - BUŽGA Jan1922Zlín

Pátek 29.09.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45PANČOCHA František1938Zlín
10:30FIALOVÁ Hana1953Napajedla
11:30KADLEČÍK Miroslav1949Zlín
13:00Ing. STRACHOTA Jan1940Vizovice
13:45SRCHÁČEK Miroslav1943Biskupice

Středa 27.09.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30HRÁČKOVÁ Jiřina1931Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00PETŘÍKOVÁ Marie1935Hrobice
13:45VALIHRACH Zdeněk1948Zlín

Pondělí 25.09.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30KRČOVÁ Libuše1945Zlín
12:15KOPAL Miloslav1944Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45JORDÁN David1997Újezd

Pátek 22.09.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45POSTAVOVÁ Anna1934Otrokovice
10:30GALUŠKA Vladislav1930Zlín
11:30POMKLOVÁ Jarmila1934Zlín
12:15MÁČALA Luboš1966Otrokovice

Čtvrtek 21.09.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30GAJDOŠÍK Vojtěch1942Zlín
11:30VYORAL Jindřich1934Zlín
12:15BUBRINKOVÁ Anna1931Zlín

Středa 20.09.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45NEŽÁDAL Jiří1946Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00MAYEROVÁ Růžena1961Zlín

Pondělí 18.09.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30HERYÁNOVÁ Marie1930Zlín
12:15SKŘÍTEK Josef1939Kostelec
13:00KOUTNÁ Vlasta1931Zlín
13:45MACHOVÁ Marie1947Zlín

Sobota 16.09.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30PAULUSOVÁ Zdenka1925Zlín

Pátek 15.09.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45ŠILHÁNOVÁ Jana1934Malenovice
10:30nezveřejněný obřad
11:30DVORNÍK Miloslav1946Zlín

Čtvrtek 14.09.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00MUDr. HEMERLOVÁ Drahomíra1931Zlín

Středa 13.09.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30VAŇHARA Miroslav1924Zlín
12:15DEMLOVÁ Božena1932DD Loučka

Pondělí 11.09.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30CHAROUS Milan1935Zlín
12:15VALENTOVÁ Hedvika1926Zlín
13:00KOHOUTEK Robert1941Zlín
13:45UHEREC Vlastimil1942Otrokovice

Sobota 09.09.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad

Pátek 08.09.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30TOPIČOVÁ Ludmila1941Zlín
12:15ZBRANKOVÁ Drahomíra1931Lukov
13:00BELLAYOVÁ Naděžda1936Zlín
13:45KŘÍŽ Vlastimil1957Zlín

Čtvrtek 07.09.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30SVOBODA Petr1969Tečovice
11:30LEKEŠOVÁ Marie1929Zlín
12:15HOLEŠ Bohumil1948Zlín

Středa 06.09.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30JANSKY Miloslav1951Slušovice
11:30PATÁKOVÁ Jarmila1929Lípa

Pondělí 04.09.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45STRAKOVÁ Marie1932Uh.Ostroh
10:30CHMELAŘOVÁ Marie1941Zlín
11:30JAROŠ Bedřich1950Zlín
12:15KRAJČA Jaroslav1952Zlín

Sobota 02.09.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30HNÍDEK Ivan1932Pitín

Pátek 01.09.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
13:00FRANTÍK Jaroslav1962Zlín

Čtvrtek 31.08.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30VIKTOŘÍK Josef1947Vizovice

Středa 30.08.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45PINOSOVÁ Zdeňka1936Hostišová

Pondělí 28.08.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00nezveřejněný obřad
09:45VYORALOVÁ Milena1934Zlín
10:30MISCHINGEROVÁ Marie1930Březnice
11:30ŠEVČÍK Alois1939Březnice
12:15MRLINA Josef1931Zlín
13:00HLAVENKOVÁ Zdeňka1932Zlín

Sobota 26.08.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Pátek 25.08.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ŠEVCŮ Josef1928Zlín

Čtvrtek 24.08.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45VYORAL Pavel1972Bohuslavice
11:30VENDOLSKÝ Jaroslav1922Tečovice

Středa 23.08.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30KOPEČEK Milan1948Zlín
11:30ROZEHNAL Josef1924Zlín
12:15ZELÍKOVÁ Magda1951Zlín

Pondělí 21.08.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30STROJIL Jiří1962Lhota u Malenovic
12:15ŠEBÍKOVÁ Věra1933Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45nezveřejněný obřad

Pátek 18.08.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00HALAŠKOVÁ Anna1925Štípa
09:45JANOŠ František1934Malenovice
10:30nezveřejněný obřad
11:30LACNÁ Ludmila1937Zlín
12:15

Čtvrtek 17.08.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45ČIŽMÁŘ Oldřich1954Vizovice
10:30PEKÁRKOVÁ Ludmila1936Lípa
11:30ČERMÁK Jaroslav1938Zlín
12:15MUDr. FILIPCOVÁ Věra1934Zlín

Středa 16.08.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30KOŇÁRKOVÁ Emília1927Zlín
11:30KLÍROVÁ Marie1932Jihlava
12:15REMEŠOVÁ Zdeňka1962Zlín

Pondělí 14.08.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15GÁBOVÁ Zdenka1928Zlín
13:00Ing. MATOUŠEK Zdeněk1941Zlín
13:45SAMOHÝL Josef1930Malenovice
14:30KOLAJÍKOVÁ Vlasta1937Lukov

Sobota 12.08.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30STRÝČKOVÁ Věra1949Zlín

Pátek 11.08.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
08:15nezveřejněný obřad
09:00nezveřejněný obřad
09:45VOPĚNKOVÁ Blažena1913Zlín
10:30SVOZIL Jaromír1975Zlín
11:30VÍTEK František1933Lhota
12:15KOPEČNÝ Vladimír1954Zlín

Čtvrtek 10.08.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30ing. CHLUDIL Štěpán1935Zlín
12:15KRYBUSOVÁ Alena1942Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45VALČÍK Miloslav1931Zlín
14:30HOLOMKOVÁ Naděžda1927Zlín
15:15ing. ŠKARDA Zdeněk1933Zlín

Středa 09.08.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30HABOŇ František1955Slopné
12:15nezveřejněný obřad
13:00KUBÍN Pavel1950Březnice
13:45nezveřejněný obřad
14:30BLAŽEK Ivo1949Zlín

Pondělí 07.08.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15Ing. LÁNÍK Milan1951Zlín
13:00Ing. VALŮCH Jaroslav1931Zlín
13:45nezveřejněný obřad
14:30BEDNAŘÍKOVÁ Emilie1932Zlín
15:15SVĚTLÍK František1957Havířov

Pátek 04.08.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00ONDROVÁ Věra1926Lukov
09:45nezveřejněný obřad
10:30JÍŠOVÁ Anna1929Zlín
11:30HEJTMÁNEK Drahomír1936Zlín
12:15JONÁŠKOVÁ Ludmila1944Tlumačov
13:00PAŠIAKOVÁ Taťána1965Zlín

Čtvrtek 03.08.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15MIKULKA Jaroslav1957Bratřejov

Středa 02.08.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30KOLÁŘOVÁ Olga1938Fryšták
11:30KRUMPOLC Alois1942Slušovice
12:15BERKOVÁ Blažena1939Zlín
13:00RADOVÁ Marie1952Zlín

Pondělí 31.07.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30TICHÝ Milan1943Zlín
11:30ZELENICKÁ Marie1949Zlín
12:15LANGEROVÁ Jana1940Hvozdná

Pátek 28.07.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45HUŇA Stanislav1941Vlčková
10:30nezveřejněný obřad
11:30KUČEROVÁ Ludmila1949Malenovice
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Čtvrtek 27.07.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30HRŇOVÁ Eva1945Vsetín
12:15JAROLÍMOVÁ Jaroslava1929Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Středa 26.07.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15MIKEL Pavel1960Zlín

Pondělí 24.07.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ČUŘÍKOVÁ Zdeňka1955Otrokovice
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Pátek 21.07.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30DLOUHÝ Karel1962Lukov
12:15BARVÍKOVÁ Veronika1935Halenkovice
13:00nezveřejněný obřad

Čtvrtek 20.07.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30BUDÍN Bohumil1950Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15REDL Petr1940Zlín

Středa 19.07.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00VÁLKOVÁ Eva1933Zlín
13:45GROSSMANNOVÁ MIROSLAVA1921Zlín

Pondělí 17.07.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KOUŘIL Jiří1960Zlín
11:30nezveřejněný obřad

Sobota 15.07.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30TURKOVÁ Marie1923Zlín

Pátek 14.07.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45GAVENDOVÁ Marie1934Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30PAVEL František1949Zlín
12:15SKYVA Jaromír1949Hošťálková
13:00REDKOVÁ Jarmila1929Zlín
13:45BARTESOVÁ Zdeňka1943Zlín

Čtvrtek 13.07.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15CVAČEK Jan1935Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Středa 12.07.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45SAGNER Pavel1948Zlín
10:30ÚŘEDNÍČEK Vladislav1936Zlín
11:30GOLÁŇ Miroslav1965Lůžkovice
12:15SMOČKOVÁ Dana1953Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Pondělí 10.07.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30MARKOVÁ Helena1953Zlín
12:15HERODESOVÁ Jana1949Zlín
13:00DAVID Jan1946Zlín

Pátek 07.07.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ZAORALOVÁ Vlasta1942Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15DVORSKÝ František1933Zlín
13:00ORDELTOVÁ Anna1930Želechovice
13:45HOZOVÁ Libuše1938Zlín
14:30obřad

Úterý 04.07.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30JANOŠOVÁ Drahomíra1937Malenovice
11:30KALABUSOVÁ Monika1961Zlín
12:15OTYCHOVÁ Věra1930Zlín

Pondělí 03.07.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15nezveřejněný obřad

Pátek 30.06.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30KOPAL Leoš1929Zlín
11:30MUDr. CÍSAŘOVÁ Eva1936Zlín
12:15ŠEVCŮ Jiří1955Klečůvka

Čtvrtek 29.06.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30STEINER Ladislav1931Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00Ing. VLČEK Svatopluk1952Zlín

Pondělí 26.06.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30Ing. ODSTRČIL Jaroslav1938Malenovice
12:15nezveřejněný obřad
13:00ONDRUŠKOVÁ Pavla1960Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Sobota 24.06.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ŠNAJDAR Josef1933Zlín

Pátek 23.06.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45VELECH Josef1942Malenovice
10:30ŠTĚPANÍK Josef1945Zlín
11:30KOTKOVÁ Ludmila1929Zlín
12:15Ing. ŠEFLOVÁ Jaroslava1934Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45BAČÍK Zdeněk1959Zlín

Čtvrtek 22.06.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30SRNEC Miloslav1939Zlín
12:15KRÁLÍKOVÁ Michaela1954Zlín
13:00ŠENKEŘÍK Petr1928Zlín

Středa 21.06.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15SÝKOROVÁ Anna1936Zlín

Pondělí 19.06.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15POSPÍŠEK František1934Zlín
13:00NOVÁKOVÁ Květuše1945Městec Králové

Pátek 16.06.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45HUMLOVÁ Vlasta1935Zlín
10:30HLAVIČKOVÁ Libuše1964Horní Lhota
11:30Ing. NEDBÁLEK Miroslav1956Fryšták
12:15PLANDOR Miroslav1948Zlín

Čtvrtek 15.06.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
13:00nezveřejněný obřad

Středa 14.06.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ZELÍKOVÁ Růžena1928Napajedla
12:15ČERVENKA Miroslav1947Újezdec u Luhačovic
13:00KOTASOVÁ Marie1932Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Pondělí 12.06.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30VAJDÍKOVÁ Jindřiška1937Šarovy
12:15BOLFOVÁ Naděžda1953Babice
13:00nezveřejněný obřad

Pátek 09.06.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15VALIGURA Jaroslav1935Malenovice
13:00nezveřejněný obřad
13:45nezveřejněný obřad
14:30VÍTŮ Františka1932Zlín

Čtvrtek 08.06.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30VAICENBACHER Ivo1923Mladcová
12:15nezveřejněný obřad

Středa 07.06.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KRÁČALÍK Miroslav1942Louky
11:30nezveřejněný obřad
12:15MUDr. HEČKO Michal1948Kostelec
13:00VÁGNER Pavel1956Lůžkovice

Pondělí 05.06.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ROSÍKOVÁ Jarmila1934Zlín
11:30SEDLÁČKOVÁ Danuše1950Zlín
12:15POKORNÁ Božena1923Zlín

Pátek 02.06.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45KOLÍNEK Pavel1943Zlín
10:30POTOČEK Eduard1945Zlín
11:30MIKLOVÁ Marie1933Cetechovice

Čtvrtek 01.06.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
13:00Ing. FILIP Karel1953Zlín

Středa 31.05.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45KRATOCHVÍL Václav1935Zlín
10:30FIŠER Vladimír1934Zlín
11:30VÍTEK Oldřich1939Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00Ing. KOUTEK Radomír1934Zlín

Pondělí 29.05.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00DUDA Zdeněk1955Zlín
13:45obřad

Sobota 27.05.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30PAVLÍK Josef1930Zlín

Pátek 26.05.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30STŘEČKOVÁ Jiřina1937Zlín

Čtvrtek 25.05.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45ČERVINKA Rostislav1940Zlín
10:30HOLZER Miloš1946Zlín
11:30JAHŮDKOVÁ Růžena1921Horní Lhota
12:15MÜLLEROVÁ Eliška1927Zlín
13:00URBANOVÁ Marie1933Zlín

Středa 24.05.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45TRUBAČÍK Leopold1945Radkova Lhota
10:30Ing. HRBÁČ Petr1955Luhačovice
11:30BEZOUŠKOVÁ Libuše1929Zlín
12:15DOČKALOVÁ Marie1949Fryšták
13:00BARTÍKOVÁ Petra1966Zlín

Pondělí 22.05.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30RŮŽIČKA Josef1917Zlín
11:30VÁHALA Jaroslav1932Zlín

Pátek 19.05.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30KARÁSKOVÁ Liduška1925Zlín
12:15PAGÁČOVÁ Anna1950Kostelec

Čtvrtek 18.05.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad

Středa 17.05.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30VYORALOVÁ Františka1931Zlín
11:30WALTEROVÁ Drahomíra1934Zlín

Pondělí 15.05.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15KOZLOVÁ Anna1946Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Pátek 12.05.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30VANČUROVÁ Marie1935Zlín
11:30GALAŠOVÁ Vlasta1924Zlín
12:15TOMAŇA Ladislav1930Lukov
13:00ZELINKA Zdeněk1943Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Čtvrtek 11.05.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
13:45Ing. KRAMOLIŠ Petr1981Zlín
14:30nezveřejněný obřad
15:15SEIFEROVÁ Josefa1933Zlín

Středa 10.05.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30LATOVÁ Jarmila1945Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00JUDr. ŠTOČEK Karel1941Zlín

Pátek 05.05.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00KONEČNÁ Marie1937Hostišová
13:45nezveřejněný obřad
14:30PALANOVÁ Marie1935Zlín

Čtvrtek 04.05.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Středa 03.05.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30Mgr. ŘEHÁK Ivan1950Malenovice

Úterý 02.05.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15VACULÍKOVÁ Anděla1933Zlín

Pátek 28.04.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30KALÁBOVÁ Karla1941Zlín
12:15MIKŠOVÁ Zdenka1920Salaš
13:00nezveřejněný obřad

Středa 26.04.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad

Pondělí 24.04.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30VÁPENÍKOVÁ Anežka1927Zlín
11:30ŠUP Václav1937Zlín
12:15ŠTEFEK Josef1943Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Pátek 21.04.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00nezveřejněný obřad
09:45MÁDR Roman1963Ostrata
10:30KRYŠPÍN Jaroslav1934Zlín
11:30SVOBODOVÁ Vlasta1927Zlín
12:15GRYC Ladislav1926Zlín
13:00HÝŽA Jiří1963Malenovice

Čtvrtek 20.04.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30POLÁŠKOVÁ Františka1934Tečovice
12:15Ing. JOSKA Luboš1936Zlín

Středa 19.04.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Úterý 18.04.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30BALAJKOVÁ Marie1931Zlín
12:15HOFERKOVÁ Marie1927Lukoveček
13:00PAWLUS Jiří1931Želechovice
13:45nezveřejněný obřad

Čtvrtek 13.04.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00SLOVÁČEK Josef1938KUDLOV
09:45nezveřejněný obřad
10:30ZECHMEISTROVÁ Marie1929Zlín
11:30ŠEVČÍK Tomáš1977Zlín
12:15STUDENÁ Marie1944Polichno
13:00Ing. VALÁŠEK Jiří1927Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Středa 12.04.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15UTÍKAL Josef1937Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Pondělí 10.04.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15HÁJKOVÁ Zdeňka1918Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45nezveřejněný obřad

Sobota 08.04.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KAŠPÁREK Jaroslav1959Zlín

Pátek 07.04.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30FRÝDL Pavel1942Lípa
11:30JEŽKOVÁ Jana1943Malenovice
12:15MAHDALOVÁ Ludmila1940Otrokovice
13:00HANOUSKOVÁ Ludmila1931Hluk
13:45nezveřejněný obřad

Čtvrtek 06.04.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00KUBĚNA František1930Zlín

Středa 05.04.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45HRUBÝ František1950Lhota
10:30nezveřejněný obřad

Pondělí 03.04.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15ŠENKEŘÍKOVÁ Aloisie1928Zlín
13:00MUSILOVÁ Vlasta1929Zlín
13:45KOTÁSKOVÁ Anna1948Zlín

Sobota 01.04.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15Ing. TOMEČKA Jiří1927Zlín

Pátek 31.03.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15KADLEC Jaroslav1924Zlín
13:00MIKESKOVÁ Ludmila1947Zádveřice

Středa 29.03.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad
13:45ŠŮREK František1940Vizovice

Pondělí 27.03.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ŠIMKOVÁ Anna1954Zlín
11:30TÁBORSKÝ Radovan1965Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Sobota 25.03.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30Ing. SALETA Karel1950Zlín

Pátek 24.03.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45GRÜNDEL Josef1933Zlín
10:30Ing. BREJŠEK Jan1927Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15VRÁBLÍKOVÁ Hana1948Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45TESAŘ Ivan1963Zlín
14:30nezveřejněný obřad
15:15nezveřejněný obřad

Čtvrtek 23.03.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ŠIGUTOVÁ Drahomíra1927Zlín

Středa 22.03.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30SMEJKAL Milan1950Zlín
11:30VYORÁLEK Stanislav1947Březnice
12:15BLAŽEK Eduard1947Zlín
13:00NEMÁŠ Antonín1940Zlín

Pondělí 20.03.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45Ing. Dvořák Jan1925Zlín
10:30HAVRLÍK Jiří1957Zlín
11:30BIERNAT Karel1915Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Pátek 17.03.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30JURKOVÁ Zdenka1922Zlín
11:30CHADIM Stanislav1965Otrokovice
12:15NOVOTNÁ Marie1934Kostelec
13:00Mgr. PETŘÍKOVÁ Pavlína1959Fryšták

Čtvrtek 16.03.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30KUBÍNOVÁ Jarmila1921Zlín
12:15VAŠÍČEK Josef1950Lukov

Středa 15.03.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ŠPAČKOVÁ Ludmila1947Zlín
12:15MANDERLA Marcel1967Malenovice
13:00DUDOVÁ Anna1933Tečovice

Pondělí 13.03.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00SVOBODA Vladislav1939Zlín
09:45MARTINISKOVÁ Helena1940Zlín
10:30NAVRÁTILOVÁ Olga1932Zlín
11:30ŽIKOVSKÁ Slavomíra1922Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00ZALABÁK Josef1925Malenovice

Pátek 10.03.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30BURÁŇOVÁ Františka1931Zlín
12:15NAVRÁTIL Zděněk1950Zlín
13:00KADLEC Stanislav1926Zlín
13:45KONÍČEK Jaroslav1938Zlín

Čtvrtek 09.03.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30HOLIŠOVÁ Marie1927Lukov
12:15MANĎÁK Lubomír1943Dešná
13:00ZACHAROVÁ Marie1951Zlín

Středa 08.03.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30VENDOLSKÝ Jiří1940Tečovice
11:30HOFFMANN Jaromír1963Otrokovice
12:15FALDÍK František1947Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45nezveřejněný obřad

Pondělí 06.03.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
08:15nezveřejněný obřad
09:00nezveřejněný obřad
09:45nezveřejněný obřad
10:30HRABICA František1926Březolupy
11:30NAVRÁTILOVÁ Marie1933Zlín

Pátek 03.03.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ČÍŽOVÁ Marie1929Zlín
11:30VAVŘÍKOVÁ Eliška1943Zlín
12:15Ing. ŽÁRSKÝ Karel1924Zlín
13:00ŠEBELA Jaroslav1932Zlín
13:45OTÁHALOVÁ Hana1946Zlín
14:30nezveřejněný obřad
15:15SEDLÁČEK Ivan1948Zlín

Čtvrtek 02.03.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad

Středa 01.03.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30Ing. JANOTA Jaroslav1969Napajedla
11:30HORÁČEK Vlastimil1924Ostrata
12:15TRČALA Josef1924Malenovice

Pondělí 27.02.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00JANYŠKOVÁ Erika1921Zlín
09:45LŮŽOVÁ Jiřina1941Zlín
10:30VILIMCOVÁ Ljuba1953Zlín
11:30Mgr. HRUBÁ Blanka1942Zlín
12:15ŠIMKOVÁ Marie1932Otrokovice
13:00DYNKOVÁ Bohumila1949Biskupice
13:45MAZOCH Zdeněk1926Zlín

Pátek 24.02.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30PALIČKOVÁ Ludmila1921Otrokovice
12:15ŠILDBERGEROVÁ Milada1927Zlín
13:00ZÁŠKODA Josef1923Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Čtvrtek 23.02.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30FIŠEROVÁ Terézia1954Otrokovice
12:15BURIÁNEK Oldřich1955Otrokovice
13:00nezveřejněný obřad

Středa 22.02.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45VALERIÁNOVÁ Pavla1957Želechovice
10:30nezveřejněný obřad
11:30KOLAŘÍKOVÁ Jaroslava1931Zlín
12:15Ing. STAŘECKÝ Ivo1934Zlín
13:00MACÍKOVÁ Marie1945Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Pondělí 20.02.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30SVOBODOVÁ Ludmila1931Buchlovice
11:30nezveřejněný obřad
12:15ChUDÁREK Vladimír1921Lukov
13:00CHVATÍK Jaroslav1924Zlín

Pátek 17.02.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45PROKEŠOVÁ Růžena1940Zlín
10:30MRLINOVÁ Bohumila1928Vizovice
11:30HUBÍK Vladimír1940Zlín
12:15GAŽDA Stanislav1925Zlín
13:00ZIMÁK Vlastimil1958Zlín
13:45ŠIMÍKOVÁ Alena1953Zlín
14:30HRADIL Otto1927Zlín
15:15OHNÚT Petr1965zlín

Čtvrtek 16.02.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30PŠEJA Rostislav1935Zlín
12:15KNÍCHALOVÁ Ludmila1948Zlín
13:00BÍLEK Jan1966Rusava

Středa 15.02.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30ZAORAL Zdeněk1945Zlín
11:30obřad
12:15ZOBÁNKOVÁ Hana1944Zlín
13:00HRDLIČKOVÁ Lenka1962Přílepy

Pondělí 13.02.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45ŘEPOVÁ Alena1942Zlín
10:30MEDŘICKÝ Jiří1956Zlín
11:30KŘENKOVÁ Věra1929Zlín
12:15KEPRDOVÁ Stanislava1947Zlín
13:00SLOVÁKOVÁ Anna1950Štípa
13:45nezveřejněný obřad

Sobota 11.02.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30KONEČNÁ Anděla1948Praha

Pátek 10.02.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00Ing. HRNČÍŘ František1931Malenovice
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15HUBÁČEK Bohumil1947Kunovice
13:00KAMASOVÁ Ludmila1940Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Čtvrtek 09.02.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30JANOUŠEK Josef1952Kostelec
12:15TRLIDOVÁ Marie1933Zlín

Středa 08.02.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15DUBNICKÝ Jan1933Malenovice
13:00nezveřejněný obřad
13:45CHROMEK Jaroslav1934Zlín

Pondělí 06.02.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30MATONOHA Vilém1942Zlín
11:30KRUTIL Zdeněk1925Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Pátek 03.02.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00REITER Antonín1934Malenovice
09:45nezveřejněný obřad
10:30PŠENKOVÁ Zdeňka1958Slušovice
11:30HABR Karel1921Lukov
12:15SMREK Dušan1940Zlín
13:00HORČICA Josef1945DD Loučka
13:45MANĎÁKOVÁ Vlasta1930Zlín

Středa 01.02.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30NEVAŘILOVI Zdeňka a František1932,1926Praha
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Pondělí 30.01.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KŘEPELKA František1960Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15JULINOVÁ Alžběta1934Malenovice
13:00nezveřejněný obřad
13:45MAŇÁSEK Ivan1965Pozděchov

Sobota 28.01.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30SALETOVÁ Slávka1924Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Pátek 27.01.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45KLIMECKÁ Božena1934Zlín
10:30ZÁMEČNÍKOVÁ Helena1928Zlín
11:30ŠTEFKOVÁ Božena1922Lípa
12:15KUČERA Lukáš1981Zlín
13:00HOLFELDOVÁ Marie1943Zlín
13:45KNÁPKOVÁ Marie1959Zlín

Čtvrtek 26.01.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00nezveřejněný obřad
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15SZAMKOVÁ Věra1928Malenovice
13:00ZEDKOVÁ Ludmila1921Malenovice
13:45Ing. GAJA Jan1937Zlín

Středa 25.01.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ROSÍK Josef1948Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00RYŠAVÁ Anna1928Zlín

Pondělí 23.01.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30KVOCHOVÁ Anna1931Malenovice
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Pátek 20.01.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00nezveřejněný obřad
09:45KAPUŠŇÁKOVÁ Emilie1935Malenovice
10:30nezveřejněný obřad
11:30MÍČEK Zdeněk1931Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00obřad
13:45DOBIÁŠOVÁ Olga1945Vizovice
14:30ČERVINKOVÁ Amalie1922Zlín
15:15nezveřejněný obřad

Čtvrtek 19.01.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30TOMAN Václav1916Zlín
11:30BARCIAGA Gerhard1940Malenovice

Středa 18.01.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15KUKLA František1943Březolupy

Pondělí 16.01.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30PĚČKOVÁ Marie1948ZLÍN

Pátek 13.01.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00PLŠKOVÁ Anna1938Zlín
09:45GALATÍKOVÁ Hana1972Zlín
10:30SOCHORA Stanislav1929Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15DOKOUPIL Miloslav1945Zlín
13:00URBAN Jan1934Fryšták

Čtvrtek 12.01.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15DOSTÁLOVÁ Alena1946Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45TRÁVNÍČEK Milan1943Zlín

Středa 11.01.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30ČEPEL Jaroslav1926Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15OBADALOVÁ Jiřina1929Zlín
13:00ŽŮREK Jaroslav1935Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Pondělí 09.01.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30REIF Miroslav1923Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15NOVOSÁDOVÁ Marie1942Karlovice
13:00KOLÁŘ Pavel1958Zlín
13:45ONDRÁČEK Vladimír1947Kostelec

Pátek 06.01.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
08:15nezveřejněný obřad
09:00nezveřejněný obřad
09:45PETRŮJOVÁ Anna1934Zlín
10:30ZUZANÍK Jaroslav1943Kašava
11:30STRAŠILOVÁ Růžena1925Zlín
12:15ŽMOLÍKOVÁ Marie1931Zlín
13:00KOLKOVÁ Františka1954Luhačovice
13:45nezveřejněný obřad
14:30nezveřejněný obřad
15:15JURČÍK Jaroslav1936Fryšták

Středa 04.01.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KOŘÍNKOVÁ Marie1920Opava
11:30BARTOŠÍKOVÁ Anežka1935Zlín
12:15ČERVENKA Oldřich1928Zlín
13:00SVOBODNÍK Jindřich1930Zlín
13:45KRÁLOVÁ Ľudmila 1931Zlín
14:30HRNČÍŘ Emil1927Biskupice
15:15REMEŠOVÁ Vlasta1928Uh.Brod

Pondělí 02.01.2017

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30BRŠŤÁKOVÁ Danuše1940Holešov-Všetuly

Pátek 30.12.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30GROSSMANN Patrik1972Lukov
12:15nezveřejněný obřad
13:00ZAORALOVÁ Alena1948Zlín
13:45SURÁ Štěpánka1934Lukov

Středa 28.12.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15CIESAR Milan1943Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45CHRASTINA Jiří1955Zlín
14:30VODÁK Alois1936Zlín
15:15nezveřejněný obřad

Pátek 23.12.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30POPELKOVÁ Božena1934Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15BALAJKA František1947Zlín

Čtvrtek 22.12.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30KUČEROVÁ Zdenka1930Zlín

Středa 21.12.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15NOVOTNÁ Marie1934Pozlovice
13:00VODÁREK Ludvík1945Zlín

Pondělí 19.12.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00nezveřejněný obřad
09:45POSLUŠNÝ Jaroslav1931Zlín
10:30KUBÍČEK Tomáš1965Vizovice
11:30BUCHTA Jiří1954Bohuslavice

Sobota 17.12.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30MORAVEC Milan1935Malenovice

Pátek 16.12.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00ŠILC Josef1951Napajedla
13:45JANČOVÁ Jarmila1946Zlín

Čtvrtek 15.12.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15nezveřejněný obřad
13:00REITEROVÁ Zdenka1930Zlín

Středa 14.12.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30VAGDAL Adam1994Polichno
12:15INGR Zdeněk1938Zlín

Pondělí 12.12.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30CABLÍK Jaroslav1925Malenovice
12:15BLAHUŠOVÁ Růžena1928Velký Ořechov
13:00MATZNER Jiří1945Zlín

Pátek 09.12.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45SAMOHÝL Zdeněk1950Malenovice
10:30FLAKOVÁ Zdeňka1932Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15ČERNICKÝ Alois1947Otrokovice
13:00KUNDERA Luděk1963Zlín
13:45MIKL Pavel1973Zlín
14:30PANČOCHA Oldřich1939Biskupice
15:15INGROVÁ Květoslava1920Zlín

Středa 07.12.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15nezveřejněný obřad
13:00ŽITNÁ Věra1947Želechovice n/Dř.

Úterý 06.12.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30KARPIEL Pavel1973Březůvky

Pondělí 05.12.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30STÖHROVÁ Vladimíra1944Zlín
12:15PRČKOVÁ Jiřina1940Malenovice
13:00HRŮZOVÁ Eliška1943Zlín

Pátek 02.12.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00STAŠOVÁ Jarmila1923Zlín

Čtvrtek 01.12.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30VÁLEK Josef1943Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15JANUŠKOVÁ Anna1942Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Středa 30.11.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad

Pondělí 28.11.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00TVARŮŽKOVÁ Jaroslava1930Zlín
09:45ŠUBOVÁ Marie1943Zlín
10:30ŠIMURDOVÁ Dagmar1954Zádveřice
11:30nezveřejněný obřad
12:15LACIGA Pavel1944Zlín
13:00KALINOVÁ Věra1932Malenovice

Sobota 26.11.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30LETTANG Alfréd1943Zlín

Pátek 25.11.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
08:15nezveřejněný obřad
09:00KARLÍK Jiří1950Hostišová
09:45PLESNIKOVÁ Eva1952Zlín
10:30MATERA Emanuel1925Zlín
11:30Ing. KOVÁŘOVÁ Helena1958Zlín
12:15KOZÁČEK Antonín1951Zlín
13:00GAJDŮŠEK Alois1952Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Středa 23.11.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00ZAPLETALOVÁ Karin1945Zlín
09:45DORAZIL Rudolf1938Zlín
10:30ŠTURMOVÁ Marie1927Zlín
11:30Mgr. BADÍKOVÁ Libuše1932Zlín
12:15VIDLÁK Oldřich1943Malenovice

Pátek 18.11.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
08:15ZAORAL Jan1936Zlín
09:00LUKÁČ Vincent1939Zlín
09:45ŠIMÁKOVÁ Marta1933Zlín
10:30HRNČÍŘOVÁ Jarmila1932Malenovice
11:30ZICHOVÁ Anežka1930Polichno
12:15PRACHAŘ Josef1938Otrokovice
13:00MAZUR Jiří1939Zlín
13:45BIDLO Zdeněk1948Zlín
14:30CHMELOVÁ Marie1932Otrokovice

Středa 16.11.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ŽŮREK Milan1950Vizovice
11:30NĚMEC Jaroslav1946Zlín

Pondělí 14.11.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30JAROLÍM Miroslav1929Zlín
11:30HROZEK František1946Malenovice
12:15HLOUŠEK Milan1943Zlín
13:00MUDr. DVOŘÁKOVÁ Hana1940Malenovice
13:45BOHÁČOVÁ Jiřina1936Zlín
14:30LOUČKA Miroslav1928Kudlov

Pátek 11.11.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30PÁLENÍKOVÁ Marie1929Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15Mgr. TOMKOVÁ Jaroslava1938Malenovice
13:00USTOHALOVÁ Drahomíra1932Zlín
13:45nezveřejněný obřad
14:30DOPITOVÁ Jana1952Tečovice
15:15nezveřejněný obřad

Čtvrtek 10.11.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad

Středa 09.11.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15RUPOVÁ Bedřiška1929Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45nezveřejněný obřad

Pondělí 07.11.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00STROJIL Jaroslav1932Zlín
09:45VESELÝ František Mgr.1926Otrokovice
10:30nezveřejněný obřad
11:30LUKÁŠ Miroslav1957Březnice
12:15TLUSTÁKOVÁ Zdenka1930Zlín
13:00KOUTNÁ Ludmila1931Zlín

Pátek 04.11.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00nezveřejněný obřad
09:45nezveřejněný obřad
10:30MACHŮ Zdeněk1941Zlín
11:30KYNČLOVÁ Dobromila1932Zlín
12:15CHYTIL Ludvík1949Luhačovice
13:00SVOBODA Břetislav1952Ublo

Čtvrtek 03.11.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30GAVENDOVÁ Anna1927Zlín
12:15KADLEČKOVÁ Emilie1931Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45KARAS Stanislav1933Tečovice
14:30MRÁZKOVÁ Jarmila1949Doubravy
15:15ŠEFL Josef1936Zlín

Středa 02.11.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30VITOVJÁK Jan1948Zlín 12
12:15SIEGLOVÁ Ludmila1922Zlín
13:00Ing. VAŘECHA Josef1943Želechovice n/Dř.
13:45HUTĚČKA Oldřich1926Lukov

Pondělí 31.10.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30obřad
12:15KŘÍŽKOVÁ Jiřina1933Zlín

Čtvrtek 27.10.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KONÍČEK Josef1954Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15BÓDOVÁ Irena1946Zlín

Středa 26.10.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30PRACH Karel1942Tlumačov
11:30ŠENKEŘÍK František1933Mladcová
12:15nezveřejněný obřad

Pondělí 24.10.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30PEŠICOVÁ Marie1948Zlín
12:15VIRTOVÁ Radomíra1929Zlín
13:00BAJEROVá Marie1945Malenovice

Pátek 21.10.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30HRADILÁK Stanislav1944Zlín
12:15PÁLKOVÁ Alena1954Zlín

Čtvrtek 20.10.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30BĚLICOVÁ Emilie1919Mysločovice
12:15KOLÁŘÍKOVÁ Ludmila 1946Kelníky
13:00JANÁČOVÁ Františka1934Zlín
13:45NAJMAN Ladislav1932Štípa

Středa 19.10.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Pondělí 17.10.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ČELŮSTKA Petr1972Provodov
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Sobota 15.10.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30Mgr. SZOLGOVÁ Zdenka1942Zlín

Pátek 14.10.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ŘEHŮŘEK Vlastimil1936Zlín
11:30BAROT Miloslav1946Zlín
12:15BARTONČÍKOVÁ Marie1920Ludkovice
13:00nezveřejněný obřad

Čtvrtek 13.10.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45NOVÁK Pavel1963Zlín
10:30BAĎUROVÁ Stanislava1931Zlín

Středa 12.10.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45JANDÍK František1938Zlín
10:30ZÁPALOVÁ Růžena1922Kostelec
11:30ZEMAN Miroslav1928Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Pondělí 10.10.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30Ing.ŠVEC Jindřich1938Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15KLÁSKOVÁ Zdeňka1931Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Pátek 07.10.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30DIVOKÁ Ludmila1933Provodov
11:30TOMALA Josef1949Zlín
12:15KŘEN Miroslav1933Březolupy
13:00OŘÍŠKOVÁ Jaroslava1936Zlín
13:45POPELKOVÁ Mária1922Zlín

Čtvrtek 06.10.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30LYSÁK Bohumil1928Brumov-Bylnice
11:30KYSELKOVÁ Jiřina1935Zlín

Středa 05.10.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30STACKE Zdeněk1931Zlín
12:15ŠIMÍČKOVÁ Zdenka1924Lukov

Pondělí 03.10.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
13:00nezveřejněný obřad

Pátek 30.09.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30HRBÁČEK Vladimír1919Zlín
11:30KENJOVÁ Marie1951Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00HÁLA Ludvík1932Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Čtvrtek 29.09.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30HRACHOVEC Karel1945Zlín
11:30RUDECKÁ Nicolka2009Zlín
12:15FOUKAL Milan1946Zlín
13:00ZIGLEROVÁ Ludmila1927Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Úterý 27.09.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30DIVOKÝ Jaroslav1932Provodov
12:15NAVRÁTILOVÁ Marie1940Zlín
13:00HUŇA Jiří1935Fryšták

Pondělí 26.09.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Pátek 23.09.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30DRULÁK Vladimír1949Malenovice
11:30Ing. PEČEŇA Josef1939Tlumačov
12:15GERŠI Roman1962Kudlovice

Středa 21.09.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30STUPNICKÁ Jana1977Zlín
11:30SLUŠTÍK Jaroslav1929Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00NOVOTNÁ Helena1945Zlín

Pondělí 19.09.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30HRABICOVÁ Ludmila1929Březolupy
11:30MUDr. HLOUŠKOVÁ Marie1948Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00BORÁŇ Josef1923Zlín

Pátek 16.09.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45KLÍČNÍKOVÁ Libuše1934Slušovice
12:15SKÁCELÍK Milan1952Zlín

Čtvrtek 15.09.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30BAČA Zdeněk1943Zlín
11:30STRACHOTOVÁ Táňa1942Zlín
12:15COUFAL Antonín1928Otrokovice
13:00BĚLÍČKOVÁ Věra1933Zlín
13:45GAJDOŠÍK Ladislav1935Zlín

Středa 14.09.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30MIČA František1937Bojkovice

Pondělí 12.09.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ČAGÁNEK František1941Nový Hrozenkov
11:30SKOUPIL Břetislav1945Zlín
12:15BRÁZDIL Jiří1942Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45ORDELT Ladislav1934Zlín

Čtvrtek 08.09.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45GAJDŮŠEK Josef1932Zlín
10:30SVOZILOVÁ Božena1939Zlín
11:30JANÍČKOVÁ Eliška1929Zlín
12:15NAVRÁTIL Libor1960Zlín

Středa 07.09.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30ZÁVODSKÝ Karel1943Zlín
11:30NOVÁK Jaroslav1942Zlín
13:00Ing. MAKEŠ Josef1933Zlín
13:45nezveřejněný obřad
14:30nezveřejněný obřad

Pondělí 05.09.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30SLEZÁKOVÁ Drahomíra1931Zlín
11:30MIKULKA Alois1936Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Pátek 02.09.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00KEJVAL Bohumil1935Zlín
09:45HUJÍČEK Matouš1934Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30KVARDA František1923Kyjov
12:15Mgr. KUČEŘÍKOVÁ Vladimíra1958Zlín
13:00NGUYEN Phong Hai1987Praha

Čtvrtek 01.09.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ŠRENKOVÁ Zdeňka1939Zlín
12:15HOCHMANN František ing.1930Zlín
13:00HRNČIŘÍKOVÁ Anna1924Valašské Meziříčí

Středa 31.08.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15MIKL Pavel1948Fryšták
13:00GALETKA Jan1939Bratřejov
13:45MIKEŠTÍK Martin1973Lhota

Pondělí 29.08.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ANSELMIOVÁ Lidmila1926Lukov
11:30nezveřejněný obřad
12:15HOŘČICA Svatoslav1939Zlín
13:00DOLEŽAL Pavel1947Lukov

Pátek 26.08.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KAJŠ Stanislav1966Vizovice
11:30OKSNER Jan1942Zlín
12:15HRADILOVÁ Ludmila1933Zlín
13:00BATĚK František1931Zlín

Čtvrtek 25.08.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30KOCMAN Jan1936Zlín
12:15ROŽKOVÁ Štěpánka1944Zlín

Středa 24.08.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45KOPECKÝ Václav1938Zlín
10:30VRÁNOVÁ Ludmila1931Lhota u Malenovic
11:30RICHTEROVÁ Marie1920Zlín
12:15VODÁRKOVÁ Ludmila1945Zlín

Pondělí 22.08.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30MAJER Josef1933Zlín
12:15SMRŽ Ludvík1962Malenovice

Pátek 19.08.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30VYMĚTAL Jiří1955Zlín

Čtvrtek 18.08.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Středa 17.08.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15SURÁ Božena1934Zlín

Pondělí 15.08.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30BEDNÁŘOVÁ Helena1935Zlín
11:30ZELINKOVÁ Jarmila1944Zlín

Pátek 12.08.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45KRAJČA Jiří1951Lukoveček
10:30DOUBKOVÁ Ludmila1927Zlín
11:30PANČOCHOVÁ Marie1952Kroměříž
12:15JUŘENOVÁ Miroslava1938Hostišová
13:00OUTĚŘICKÁ Anna1931Vizovice
13:45TOMASOVÁ Blanka1922Zlín

Čtvrtek 11.08.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30JANÍČKOVÁ Ludmila1939Zlín
12:15Ing. MOUČKOVÁ Jana1966Tečovice
13:00nezveřejněný obřad

Středa 10.08.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15nezveřejněný obřad
13:00KOKEŠ Zdeněk1922Zlín

Pondělí 08.08.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45VLTAVSKÁ Anna1923Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30BĚHALOVÁ Eva1936Zlín
12:15ČERVENKOVÁ Bedřiška1939Lukov
13:00SLUŠTÍKOVÁ Milada1931Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Pátek 05.08.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30KOLDUŠEK Petr1944Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00RSDr. PROKEŠ Antonín1950Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Čtvrtek 04.08.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30ZAORAL Alois1954Tečovice
12:15MASNER Jan1955Zlín

Středa 03.08.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30CHOLASTOVÁ Sylvie1931Zlín
11:30DUBANSKÝ Jiří1926Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Pondělí 01.08.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30MIKEL Lubomír1961Březůvky
11:30TELÍŠKOVÁ Milada1928Zlín
12:15NOVOSÁD Stanislav1943Rudice

Pátek 29.07.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00nezveřejněný obřad
09:45VOCELOVÁ Marie1954Zlín
10:30BORSKÁ Marie1945Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15Ing. CACKOVÁ Magda1966Malenovice
13:00nezveřejněný obřad
13:45KRČAL Jaroslav1943Zlín

Čtvrtek 28.07.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30BRÁZDIL Jaroslav1942Zlín
11:30nezveřejněný obřad

Středa 27.07.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45BALHAR Jan1930Dolní Němčí
10:30VILIŠOVÁ Jiřina1939Hranice
11:30VLK Miroslav1945Zlín
12:15GAJOVÁ Marie1938Zlín

Pondělí 25.07.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30PETRŮJOVÁ Šárka1964Zlín

Pátek 22.07.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30STANČÍKOVÁ Marie1937Slavičín
12:15MACALÍK Zdeněk1932Zlín
13:00JURČOVÁ Jarmila1953Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Čtvrtek 21.07.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30NEUBAUEROVÁ Alena1946Malenovice

Středa 20.07.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15ŠRÁMEK Vlastimil1930Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45POZZIOVÁ Marie1933Zlín

Pátek 15.07.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30SÁBOVÁ Drahomíra1949Brumov
12:15ŘEHÁKOVÁ Magda1952Zlín
13:00NOVOTNÁ Věra1931Otrokovice

Čtvrtek 14.07.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30MUDr. KAUCKÝ Eduard 1935Újezd u Val. Klobouk
11:30MICHALČÍK Jaroslav1939Bojkovice
12:15ČERVENKOVÁ Ludmila1930Zlín
13:00MARTÍNEK Karel1953Kostelec

Středa 13.07.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00KUPKA Jaroslav1945Zlín
09:45STAŇKOVÁ Jarmila1960Kelč
10:30nezveřejněný obřad
11:30FLORJANČIČOVÁ Marie1932Zlín
12:15OŠKEROVÁ Zdenka1932Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Pondělí 11.07.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45ŠVEJDOVÁ Božena1926Zlín
10:30KRÁL Vlastimil1941Zlín
11:30MUDr. KUKULA Karel1929Zlín

Pátek 08.07.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
13:00MALINA Pavel1931Otrokovice
13:45ZAVADILOVÁ Božena1949Zlín

Čtvrtek 07.07.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15VELÍM Miroslav1940Horní Moštěnice
13:00DOLEŽEL Jiří1962Malenovice

Pondělí 04.07.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45HVOŽDA Vladimír1937Provodov
10:30ONDRAŠÍKOVÁ Ludmila1953Trnava
11:30nezveřejněný obřad
12:15STOJASPAL Jindřich1956Zlín
13:00KOCOURKOVÁ Viera1953Vsetín

Pátek 01.07.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45KŘIŽKOVÁ Dana1955Bílovice
10:30nezveřejněný obřad
11:30KŘIVÁČEK Libor1977Zlín
12:15ŽÁKOVÁ Růžena1924Racková
13:00ROUŠAROVÁ Ludmila1929Zlín
13:45Mgr. TICHAVSKÝ Václav1950Zlín

Čtvrtek 30.06.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ŠIMEK Alois1938Ublo

Středa 29.06.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Pondělí 27.06.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45SÝKOROVÁ Anna1925Otrokovice
10:30PSÍK Jiří1933Malenovice
11:30KOLÁŘ Jiří1974Racková

Sobota 25.06.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45TROJNA František1930Zlín

Pátek 24.06.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30JAROŠOVÁ Viktorka1923Zlín

Čtvrtek 23.06.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30HRUBEŠ Jiří1935Zlín
12:15MIGOTA František1926Zlín
13:00MENŠÍK Josef1932Tečovice

Středa 22.06.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30JANÁČKOVÁ Květoslava1921Zlín
11:30Ing. HOUŠŤ Miroslav1924Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00ŠVEC Ladislav1944Zlín
13:45HAVRLANTOVÁ Marie1941Zlín

Pondělí 20.06.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Pátek 17.06.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ZUSČÁK Ladislav, ing.1928Zlín
12:15VRTĚLKOVÁ Růžena1931Lukov
13:00KOLAJOVÁ Milada1934Malenovice
13:45BÍLÝ Štěpán1951Březnice

Čtvrtek 16.06.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30HRABINA Jiří1938Zlín
11:30JAROŠ František1930Fryšták
12:15LACIGOVÁ Eva1929Zlín

Středa 15.06.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45ŠVESTKA Lubomír1930Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30FRAIT Miroslav1938Zlín
12:15ERNSTOVÁ Libuše1930Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Pondělí 13.06.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Pátek 10.06.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KAŠPAR Petr1934Zlín
11:30POLÁŠKOVÁ Jana1946Napajedla
12:15KOUDELA Jan1947Zlín

Čtvrtek 09.06.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45SOPORSKÝ Bohumil1948Provodov
10:30BARTÁK Vlastimil1947Otrokovice
11:30nezveřejněný obřad
12:15MARKOVÁ Marie1932Malenovice
13:00CACARDOVÁ Miluše, ing.1940Praha
13:45nezveřejněný obřad

Pondělí 06.06.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45BRAVENCOVÁ Marie1957Veselá
10:30INDERKOVÁ Jindřiška1937Zlín
11:30MELICHER Anton1961Lužkovice
12:15OŠŤÁDALOVÁ Julie1930Malenovice

Pátek 03.06.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30SVĚTLÍK Josef1949Zlín

Čtvrtek 02.06.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30BALAJKOVÁ Vlasta1945Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00BALUŠKOVÁ Jana1945Zlín

Středa 01.06.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30VÁCLAVKOVÁ Marie1929Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15MÍROŠ Vojtěch1952Zlín
13:00VELIKOVSKÝ Jan1949Zlín

Pondělí 30.05.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30KASAL Josef1930Vizovice

Pátek 27.05.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00nezveřejněný obřad
09:45Ing. MACHŮ Bohumil1930Malenovice
10:30nezveřejněný obřad
11:30HORÁKOVÁ Libuše1961Slušovice

Čtvrtek 26.05.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15Ing. PROCHÁZKA Václav1936Kostelec
13:00nezveřejněný obřad

Středa 25.05.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Pátek 20.05.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45KŘENOVÁ Helena1954Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30SLEZÁK Milán1936Zlín
12:15VLKOVÁ Ludmila1927DD Lukov
13:00TALAŠ Josef1982Otrokovice
13:45nezveřejněný obřad

Čtvrtek 19.05.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Středa 18.05.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15RUMLER Karel1939Zlín
13:00MACHŮ Rudolf1934Malenovice
14:3015.00 - PhDr. LAPČÍK Jiří1938Štípa

Pondělí 16.05.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30VAJDÁK Rudolf1925Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00KOVAŘÍK Ludvík1947Břestek

Pátek 13.05.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
08:15KORÁB Miroslav1927Zádveřice
09:00nezveřejněný obřad
09:45nezveřejněný obřad
10:30VAŠINOVÁ Anežka1930Zlín
11:30OPAVSKÁ Jitka1932Otrokovice
12:15ZÁHORA Miroslav1966Doubravy
13:00HIESSOVÁ Anna1927Zlín
13:45VERBÍK Josef1934Zlín
14:30HORŇÁČKOVÁ Anna1944Holešov

Čtvrtek 12.05.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30TRUNKÁTOVÁ Emilie1932Zlín
11:30VRANÍKOVÁ Eva1931Zlín

Středa 11.05.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30HLOBIL Josef1947Zlín
11:30MALOTOVÁ Anna1936Zlín

Pondělí 09.05.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30VOBORNÍK Jan1935Zlín

Pátek 06.05.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
08:15CHROMČÁK Vladimír1961Všemina
09:00nezveřejněný obřad
09:45VLKOVÁ Marta1917Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30VERBOVSKÁ Věra1928Zlín
12:15JEŽKOVÁ Margot1934Zlín
13:00KRUPILOVÁ Božena1940Zlín

Čtvrtek 05.05.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30HOLEC František1949Tečovice
11:30POLÁCHOVÁ Ludmila1930Zlín
12:15JUŘENA Karel1939Lužkovice
13:00KRUTIL Jaroslav, ing.1935Malenovic

Středa 04.05.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30SKYBA Daniel1972Neubuz

Pondělí 02.05.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30CHRASTINOVÁ Marie1926Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15JEMELKA Zdeněk1932Zlín
13:00ŠVENDA Jaromír1932Malenovice

Pátek 29.04.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
08:15nezveřejněný obřad
09:00nezveřejněný obřad
09:45nezveřejněný obřad
10:30BAŤOVÁ Anežka1916Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15DOLEŽAL Jaroslav1951Zlín
13:00BENEDOVÁ Zdenka1927Zlín
13:45BILÍKOVÁ Květuše1955Boršice
14:30PETRÁŠ Radan, ing.1963Zlín
15:15nezveřejněný obřad

Středa 27.04.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30VAĎUROVÁ Marie1954Napajedla
12:15OSLIZLOKOVÁ Antonie1932Zlín

Pondělí 25.04.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Pátek 22.04.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00ČERVINKOVÁ Květoslava1930Zlín
09:45nezveřejněný obřad
10:30VRAJOVÁ Marie1942Malenovice
11:30VYMĚTAL Rudolf1922Zlín
12:15IRŽÁKOVÁ Marie1923Štípa
13:00PROCHÁZKOVÁ Božena1925Zlín

Čtvrtek 21.04.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00PETRUŠKOVÁ Emilie1937Havířov

Středa 20.04.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad
13:45nezveřejněný obřad
14:30BUČKOVÁ Helena1940Hvozdná
15:15JANÍKOVÁ Božena1931Lukov

Pondělí 18.04.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45JURČÍKOVÁ Helena1944Fryšták

Pátek 15.04.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30PRACHAŘ Antonín1948Slavičín
11:30ŽDANOVÁ Jiřina1927Lužkovice
12:15PAPP Ján1952Vizovice

Čtvrtek 14.04.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30SCHOVAJSOVÁ Anežka1928Vizovice
12:15nezveřejněný obřad
13:00OSINOVÁ Vlasta1923Zlín

Středa 13.04.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45KUČERA Vojtěch1945Štípa
10:30nezveřejněný obřad

Pondělí 11.04.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ŠŤASTNÝ Miroslav1928Martinice
11:30nezveřejněný obřad
12:15ČERVINKA Vlastimil1937Zlín

Pátek 08.04.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30KAŠPAR Stanislav1927Brno
12:15nezveřejněný obřad
13:00EFFENBERGEROVÁ Marcela1961Korytná
13:45MRLÍK Josef1930Bohuslavice

Čtvrtek 07.04.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30LOKAJOVÁ Jiřina1947Zlín

Středa 06.04.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00VAVRUŠOVÁ Ludmila1927Březnice
09:45nezveřejněný obřad
10:30POLEPIL Josef1943Holešov
11:30nezveřejněný obřad
12:15KRAJČOVÁ Anna1929Fryšták
13:00PŘEČEK Jaroslav1924Zlín
13:45HANAČÍK Josef1937Zlín

Pondělí 04.04.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30HORÁKOVÁ Květoslava1931Malenovice
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Pátek 01.04.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45KEPRDOVÁ Milada1940Zlín
10:30ZBOŘILOVÁ Josefa1940Jaroslavice
11:30nezveřejněný obřad
12:15JÉGL František1946Zlín
13:00JANEČKOVÁ Vlasta1934Zlín
13:45HARAMIOVÁ Božena1921Zlín

Čtvrtek 31.03.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30MIKALA Oldřich1957Zlín
12:15MÁČALA Jiří1950Lutonina
13:00Ing. ŠKROBÁK Josef1942Zlín

Středa 30.03.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ZAHNAŠOVÁ Zdeňka1934Malenovice
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad

Úterý 29.03.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ŠTRAUFOVÁ Marta1933Zlín
12:15GILLAROVÁ Alena1938Březová

Čtvrtek 24.03.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ŠKRABAŇOVÁ Jana1973Zlín
11:30BUTOROVÁ Božena1953Všemina
12:15DOLEŽELOVÁ Marie1954Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45PLÁŠIL Karel1959Provodov
14:30nezveřejněný obřad
15:15ZBOŘILOVÁ Ludmila1938Bohuslavice u Zlína

Středa 23.03.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15BALAJKA Jaroslav1938Prštné
13:00JANÍK Vladimír1937Zlín

Úterý 22.03.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Pondělí 21.03.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30KELNAR Václav1934Hostišová
12:15nezveřejněný obřad

Pátek 18.03.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00HOZA VLadislav1944Zlín
09:45nezveřejněný obřad
10:30VAICENBACHEROVA Marie1923Zlín
11:30ŠUBOVÁ Ludmila1927Zlín
12:15HRNČIŘÍK Jan1930Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45nezveřejněný obřad

Středa 16.03.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30ŠČOTKA Alois1947Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Pondělí 14.03.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ŠLAMPOVÁ Drahomíra1930Březnice
11:30HÝŽA Jan1933Zlín
12:15ŠTEVKO Elemír1937Slavičín
13:00TRČALA Alois1940Malenovice

Pátek 11.03.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30POKORNÁ Radoslava1927Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00ZEMANOVÁ Ludmila1919Zlín

Čtvrtek 10.03.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
13:00MUDr. ŠKROBÁKOVÁ Ilona1934Zlín

Středa 09.03.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30VAŠINOVÁ Anna1952Březnice
12:15VOLF Lubomír1960Zlín
13:00MALOTA Alois1937Březnice

Pondělí 07.03.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45SMEJKALOVÁ Eliška1951Zlín
10:30SOUKENÍK Štěpán1925Mladcová
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad

Pátek 04.03.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00ŠIMÍK Michal1992Zlín
09:45ŠKUBAL Jan1942Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15SVOBODOVÁ Marie1930Strážnice
13:00KOLÁŘ Miloš1944Zlín

Čtvrtek 03.03.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ŠUTERA Zdeněk1939Zlín
12:15PROKOPOVÁ Marie1925Zlín
13:00MUDr. SUKUP František1948Zlín
13:45DREKSLEROVÁ Anna1938Zlín

Úterý 01.03.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30MUDr. VALENTOVÁ Pavla1948Bystřice p/H.
11:30MALOTOVÁ Anna1931Štípa
12:15PILČÍK Rostislav1990Jasenná

Pátek 26.02.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45HOFEREK Vladimír1926Březolupy
10:30Ing. FILÍPEK Svatopluk1938Zlín
11:30VOLFOVÁ Marie1932Zlín
12:15PŘIKRYL Jiří1938Zlín
13:00Ing. FREUND Lubomír1935Slušovice
13:45CHMELAŘOVÁ Dagmar1938Zlín
14:30HLAVÁČKOVÁ Eliška1940Zlín

Čtvrtek 25.02.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30BRHELOVÁ Eva1954Zlín
11:30VARMUŽOVÁ Marie1918Otrokovice
12:15KUBÍK Jaroslav1928Tečovice
13:00nezveřejněný obřad

Středa 24.02.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30VAJÍK Zdeněk1925Zlín
11:30GAJDOŠÍK Petr1955Zlín
12:15HÝL Leo1930Malenovice
13:00nezveřejněný obřad
13:45JANOŠKA Ignác1930Zlín

Pondělí 22.02.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15VALENTOVÁ Květa Mgr.1934Praha
13:00TOMANEC Antonín1942Jasenná
13:4513:30 KOCUREK Ladislav1944Zlín

Sobota 20.02.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45GAZDA Lubomír1947Míškovice
10:30JABŮRKOVÁ Jindřiška1926Malenovice
11:30nezveřejněný obřad

Pátek 19.02.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00HLAVAČKA Miloš1942Zlín
09:45KRONEISL Ladislav1926Zlín
10:30KLIMEK Pavel1949Zlín
11:30KOUŘILOVÁ Růžena1924Zlín
12:15ŽIVNÍČKOVÁ Etela1933Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Čtvrtek 18.02.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30MAMICA Adolf1959Lukoveček
11:30FAKTOR Josef1929Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00SMĚLÍK Stanislav1941Uh.Hradiště

Středa 17.02.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ZÁMEČNÍKOVÁ Františka1921Újezd
12:15ČERVINKOVÁ Alžběta1927Zlín
13:00MALOTA Rudolf1936Březnice
13:45nezveřejněný obřad

Pondělí 15.02.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30REČKA René1946Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00ĎULÍK František1956Brumov-Bylnice
13:45nezveřejněný obřad

Pátek 12.02.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45JANKŮ Eva1976Zlín
10:30MIKEŠOVÁ Věra1936Tečovice
11:30ČUŘÍKOVÁ Zdeňka1935Val.Meziříčí
12:15JANČÍKOVÁ Vlasta1930Bratřejov
13:00NOVOTNÝ Jaromír1956Kroměříž
13:45ANTH Richard1974Malenovice
14:30MAŇAS Alois1951Slopné
15:15SKOVAJSA Ladislav1940Kelníky

Čtvrtek 11.02.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30LEX Willibald1964Zlín
12:15MĚRKOVÁ Zdeňka1933Malenovice
13:00nezveřejněný obřad
13:45nezveřejněný obřad

Středa 10.02.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00JULINOVÁ Jarmila1927Lukov
09:45PANČOCHOVÁ Eva1949Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30VINKLÁRKOVÁ Jiřina1929Zlín
12:15ŠENKEŘÍKOVÁ Marie1933Zlín
13:00TOPINKA Jaroslav1931Zlín
13:45KOHOUTEK Miloslav1924Otrokovice
14:30NĚMCOVÁ Jitka1947Přerov
15:15MIKEŠOVÁ Jana1944Zlín

Pondělí 08.02.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30SNÁŠEL Josef1926Zlín
12:15Ing. KUBĚNA Jiří, CSc.1943Zlín

Pátek 05.02.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30JUGASOVÁ Františka1927Zlín
11:30MUSIALOVÁ Jaroslava1943Zlín
12:15BLAŽEK Vladislav1947Zlín

Čtvrtek 04.02.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30MINÁŘOVÁ Hana1951Zlín

Středa 03.02.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30KUKLA Zdeněk1929Zlín
11:30PLŠEK Jaroslav1939Kostelec
12:15nezveřejněný obřad

Pondělí 01.02.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30HARTINGER Libor1938Karolinka

Sobota 30.01.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15Ing.VAJA Zdeněk1979Zlín

Pátek 29.01.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15FIODOROVÁ Anna1934Zlín
13:00MÁLKOVÁ Jiřina1925Zlín
13:45COUFALÍK Miroslav1951Zlín

Čtvrtek 28.01.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30BRADOVÁ Olga1950Zlín
12:15GARGULÁKOVÁ Ludmila1933Fryšták
13:00DEDERLE Jiří1975Brandýs n/L.

Středa 27.01.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30HOLÍKOVÁ Stanislava1941Malenovice
11:30MALANÍK Josef1941Zlín
12:15ŘEZNÍČKOVÁ Marie1929Zlámanec
13:00VAVRUŠA Lubomír1959Napajedla
13:45JÉGROVÁ Věra1960Zlín

Pondělí 25.01.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30LANGR Miroslav1920Šarovy
12:15Ing.PETRÁŠ Bohumil1932Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Pátek 22.01.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30DUBA Pavel1959Otrokovice

Čtvrtek 21.01.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30JUDr. PETRÁSEK Václav1947Lukoveček
12:15DÉVOVÁ Dagmar1971Vizovice

Středa 20.01.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30DŘEZOVÁ Anežka1936Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Pondělí 18.01.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30POSOLDOVÁ Alžběta1924Zlín
11:30BARBOŘÍK Pavel 1963Zlín
12:15Komora Michal1933Zlín
13:00PATERNA Josef1946Březnice
13:45nezveřejněný obřad

Pátek 15.01.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30VYORALOVÁ Marie1929Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00LUTONSKÝ Josef1947Vizovice
13:45nezveřejněný obřad
14:30SMEJKAL Ladislav1952Otrokovice

Čtvrtek 14.01.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30BĚŤÁK Zdeněk1932Luhačovice
12:15RYCHLÍK Karel1932Zlín

Středa 13.01.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30URBANOVÁ Ludmila1921Zlín
12:15FOJTÍKOVÁ Antonína1925Zlín

Pondělí 11.01.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45ADAMUŠKOVÁ Františka1929Bratřejov
10:30KOPLÍK Oldřich1933Zlín
11:30ŠINDELÁŘ Miroslav1944Zlín
12:15SUDICKÁ Růžena1923Zlín
13:00SVOBODA Jaromír1947Březolupy
13:45KŘÍŽOVÁ Františka1923Malenovice

Sobota 09.01.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad

Pátek 08.01.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45DUŠEK Jaroslav1928Kostelec
10:30VLČEK Alois1918Zlín
11:30NOVOTNÁ Věra1946Zlín
12:15KOLAŘÍKOVÁ Anna1931Zlín
13:00GOTTFRIEDOVÁ Blanka1935Zlín
13:45BAŤA Bedřich1964Zlín
14:30BESEDA Milan1937Zlín
15:15Ing. FOJTÍK Zdeněk , CSc.1927Podivín

Čtvrtek 07.01.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30VÁJA Pavel1962Zlín

Středa 06.01.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30KRATINOVÁ LEDERER Miroslava1956Zlín
12:15NEDBÁLEK Rostislav1956Zlín
13:00STRNADEL Ivo1957Zlín

Pondělí 04.01.2016

ČasJménoRok narozeníBydliště
13:00nezveřejněný obřad

Středa 30.12.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30HNILIČKOVÁ Vlastimila1918Zlín
12:15LATINÁK Jan1935Zlín

Úterý 29.12.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ŠIFTAŘ Miroslav1935Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15Ing. arch. ČECH Svatopluk1935Zlín

Pondělí 28.12.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15GRYGEROVÁ Vlasta1927Zlín

Středa 23.12.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45Ing. KULÍŠEK Pavel1944Zlín
10:30VALENTA Jaromír1947Zlín
11:30JUDr. KALÁČ Jaromír1948Želechovice nad Dřevnicí
12:15KŘIŽKA Antonín1950Veselá
13:00nezveřejněný obřad

Pondělí 21.12.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30JUST Aloiz1932Zlín
11:30PERŮTKOVÁ Libuše1926Zlín

Pátek 18.12.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15MACKOVÁ Marie1934Ublo

Čtvrtek 17.12.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15EDEROVÁ Marie1946Zlín

Středa 16.12.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30MIKULIČÁK Jaroslav1946Vizovice
12:15CHURÁ Terezie1921Želechovice
13:00nezveřejněný obřad

Pondělí 14.12.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30HROŇKOVÁ Julie1920Zlín
11:30JANEČKOVÁ Svatava1934Zlín
12:15BAČŮVKOVÁ Emílie1938Fryšták
13:00nezveřejněný obřad

Pátek 11.12.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45Ing. KOLLARIKOVÁ Kateřina1977Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30BERNATÍK Jiří1942Otrokovice
12:15KAJFOSZ Gustav1948Zlín
13:00KOMÁRKOVÁ Věra1938Fryšták

Čtvrtek 10.12.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30GÄRTNER Miroslav1941Ludkovice
11:30ZIGLER Josef1921Malenovice
12:15MUDr. ŠEVEČKOVÁ Bohumila1937Zlín

Středa 09.12.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45PROCHÁZKOVÁ Mária1936Zlín
10:30JULINOVÁ Marie1926Lukov
11:30nezveřejněný obřad
12:15JURÁŇOVÁ Ludmila1938Zlín

Pondělí 07.12.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30SEDLÁKOVÁ Anna1955Zlín
11:30BUČEK Zikmund1939Zlín
12:15SKŘIVÁNEK Ivan1938Zlín
13:00HRUŠKA Radim1994Újezd u Valašských Klobouk

Pátek 04.12.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45BARTOŇOVÁ Dagmar1974Lukov
10:30SEMERÁD Karel1937Malenovice
11:30Mgr. TALÁKOVÁ Oldřiška1959Zlín
12:15JÉGR Jaroslav1954Zlín

Čtvrtek 03.12.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KRESTA Ladislav1921Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15KUZMOVÁ Jiřina1932Hvozdná

Středa 02.12.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ČUBOVÁ Ludmila1922zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15BURIÁNEK Antonín1932Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Pondělí 30.11.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30ŠUMPELOVÁ Miloslava1924Zlín
11:30POLEŠOVSKÁ Jarmila1939Zlín
12:15GOTTFRIEDOVÁ Jaroslava1942Bohuslavice
13:00ŠTEFKA Jaroslav1954Zádveřice
13:45TRÁVNÍČKOVÁ Bohumila1943Napajedla
14:30MOLKOVÁ Lea1945Zlín
15:15KOČENDA Josef1941Zlín

Pátek 27.11.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
08:15PAVELKOVÁ Helena1943Zlín
09:00nezveřejněný obřad
09:45TELIČKA Miroslav1952Mladcová
10:30PELIKÁN Miroslav1946Nivnice
11:30nezveřejněný obřad

Čtvrtek 26.11.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ŠUSTEK Jindřich1939Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00BEZDĚKOVÁ Jaroslava1926Zlín

Středa 25.11.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45BALICKÁ Naděžda1977Zlín
10:30SKŘIVÁNEK Miroslav1954Hrobice
11:30nezveřejněný obřad

Pondělí 23.11.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15HANZLÍK Milan1929Zlín

Pátek 20.11.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30SKOPAL Zdeněk1943Tlumačov
11:30MIKULEC Jaroslav1933Malenovice
12:15EIBEL Drahoslav, Ing. 1936Zlín
13:00VYORAL Libor1965Březnice
13:4513.30 VÁVRA Josef1936Zlín

Středa 18.11.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30DOSTÁLEK Ivo1946Zlín
12:15HRADSKÝ Oldřich1943Zlín

Pondělí 16.11.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
13:00BĚHULA František1946Zlín

Pátek 13.11.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30KOUREK Oldřich1931Zlín
12:15ŠNEIDR Eduard1941Zlín
13:00ZÁMORSKÁ Dana1952Zlín
13:45nezveřejněný obřad
14:30KALÁČ Petr1944Zlín

Čtvrtek 12.11.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
13:00VALÁŠKOVÁ Marie1929Zlín

Středa 11.11.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30KVAPIL Otakar1924Zlín

Pondělí 09.11.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad

Pátek 06.11.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30DŽOGANIK ELIÁŠ1931Zlín
11:30KEGLEROVÁ Anna1927Zlín
12:15ROZSZPAL Oldřich1926Zlín
13:00TEPEROVÁ Miroslava1921Zlín
13:45KAŠPÁRKOVÁ Emilie1931Zlín

Středa 04.11.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30NOVOTNÁ Marie1927Loučka
12:15ROZTOČILOVÁ Anna1933Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45GALOVÁ Jaroslava1926Zlín

Pondělí 02.11.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15LATNEROVÁ Anna1918Zlín
13:00NEDBÁLKOVÁ Vlasta1927Lůžkovice

Pátek 30.10.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45Ing. ROLENC Pavel 1988Lůžkovice
10:30TUREČKOVÁ Zlatuše1952Zlín
11:30SKOPÁLKOVÁ Věra1922Zlín
12:15BERGER Antonín1949Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Čtvrtek 29.10.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45FOLTÝNOVÁ Marie1925Zlín
10:30CHROMČÁK Miroslav1928Zlín
11:30PILAŘ Pavel1957Zlín

Úterý 27.10.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30HANÁKOVÁ Květoslava1932Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad

Pondělí 26.10.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30SAMOHÝLOVÁ Květoslava1928Malenovice
11:30PETŘÍKOVÁ Libuše1937Zlín
12:15LÁTALOVÁ Emílie1955Zlín
13:00ŽÁČEK Ivan1954Zlín
13:45GLÜCKOVÁ Berta1933Vizovice

Pátek 23.10.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30MENČÍKOVÁ Emílie1921Holešov
12:15JURYGÁČKOVÁ Jana1930Zlín
13:00SPITZOVÁ Ludmila1922Zlín
13:4513,30 VAVŘINCOVÁ Věra1939Zlín

Čtvrtek 22.10.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30DOLEŽALOVÁ Františka1935Otrokovice
11:30nezveřejněný obřad
12:15Ing. KRISTEK Maxmilián1935Zlín

Středa 21.10.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30HUĎA František1923Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00NEŠPOROVÁ Amálie1932Uh.Brod

Pondělí 19.10.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KOMÁREK Josef1932Jaroslavice
11:30nezveřejněný obřad
12:15MUDr. MÁČEK Rudolf1937Zlín
13:00HERMANN František1936DD Loučka

Pátek 16.10.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30VILÍMKOVÁ Drahoslava1934Malenovice
11:30TOMŠŮ Dana1959Všemina
12:15PASTOREK František1925Malenovice
13:00OČENÁŠEK Karel1968Strání-Květná
13:45nezveřejněný obřad

Čtvrtek 15.10.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15nezveřejněný obřad

Středa 14.10.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30STEJSKALOVÁ Stanislava1926Napajedla
11:30BATÍKOVÁ Běla1945Fryšták
12:15PROKOPCOVÁ Miluše1925Malenovice

Pondělí 12.10.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30PEČINKA Miroslav1944Lukov
11:30ZBOŘIL Rudolf1940Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad
13:45Ing.arch. VYHŇÁK Vladimír1933Zlín

Pátek 09.10.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30VYBÍRALOVÁ Marie1924Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15ZELDA František1936Zlín
13:00ŠKARKA Oldřich1936Vizovice

Čtvrtek 08.10.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15STANĚK Jiří1944Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Středa 07.10.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30PAPÍRNÍK Ladislav1936Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00VOJTA Petr1950Zlín

Pondělí 05.10.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ŠIMEK Jan1922Vizovice
12:15Ing. VELÍSEK Oldřich1941Zlín
13:00LIPOVSKÁ Marta1949Vsetín

Pátek 02.10.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30VAŠKOVÁ Vlasta1930Vizovice
11:30SVĚRÁK Josef1944Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Čtvrtek 01.10.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30BÁRTA Vladimír1931Zlín
11:30nezveřejněný obřad

Úterý 29.09.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15BRUNCLÍK Petr1942Zlín

Pátek 25.09.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00JECHOVÁ Milena1944Malenovice
09:45BAKALOVÁ Bohumila1928Sazovice
10:30FORMÁNEK Vlastimil1938Napajedla
11:30HALOUZKA Milan1939Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad
13:45nezveřejněný obřad
14:30KÁROLYI Ján1955Zádveřice

Středa 23.09.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30LOMICA Zdeněk1947Zlín
12:15CHADIM Stanislav1936Nová Dědina
13:00nezveřejněný obřad

Pondělí 21.09.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15nezveřejněný obřad

Pátek 18.09.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30BRAVENÝ Vladimír1955Sazovice
11:30SPOUR Karel1927Zlín
12:15KŘÍDLOVSKÁ Ludmila1920Zlín

Pondělí 14.09.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45FARSKÝ Antonín1958Zlín
10:30HOŘČICA Lubomír1942Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15VLKOVÁ Jarmila1950Zlín
13:00VLČKOVÁ Helena1930Zlín

Pátek 11.09.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15PUMPRLA Pavel1940Otrokovice
13:00MUCHA František1928Slavičín
13:45HUTĚČKOVÁ Vlasta1927Zlín
14:30STUCHLÍK Vladimír1923Želechovicen/Dř.

Čtvrtek 10.09.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30KUŽELOVÁ Anna1927Zlín
12:15ŠLEZINGROVÁ Marie1950Vizovice

Středa 09.09.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ZDRÁHALOVÁ Bohuslava1934Zlín

Pondělí 07.09.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45BARTÍK Jaroslav1929Zlín
10:30DUDOVÁ Vlasta1948Zádveřice
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00PÍSKOVÁ Marie1929Zlín
13:45JUŘÍKOVÁ Marie1936Zlín
14:30HLOBIL Jaroslav1941Holešov

Pátek 04.09.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30LUKÁŠ Miroslav1949Dešná
11:30nezveřejněný obřad
12:15KLIMENTOVÁ Ludmila1921Lukov
13:00Ing. SLÁMA Pavel1942Zlín
13:45nezveřejněný obřad
14:30Ing. FIALA Dušan1952Malenovice
15:15obřad

Čtvrtek 03.09.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KRAJČA Bohumil1956Tlumačov
11:30nezveřejněný obřad
12:15PROCHÁZKOVÁ Marie1934Zlín

Středa 02.09.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30HANAČÍK Vladimír1928Zlín
11:30JURÁŇ Josef1930Zlín
12:15ČECH František1934Zlín
13:00BROŽ Otto1944Slušovice
13:45nezveřejněný obřad

Pátek 28.08.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45ŽŮRKOVÁ Jana1961Zlín
10:30ZICHOVÁ Zdenka1926Vizovice
11:30JAVOROVÁ Ivana1947Zlín
12:15GARLÍKOVÁ Marie1947Zlín
13:00KOLEK Josef1928Bystřice p./Hostýnem
13:45MÁČALA Vladimír1959Zlín

Čtvrtek 27.08.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30HORNÍK Jaroslav1928
12:15Ing. SEDLÁŘOVÁ Gabriela1969Zlín
13:00VYSTRČIL Václav1947Bánov

Středa 26.08.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30CHRASTINA Pavel1951Slušovice
11:30KADLČÁK Vladimír1951Zlín
12:15HOLÍKOVÁ Růžena1926Zlín

Pondělí 24.08.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30JANEČKOVÁ Anna1945Březůvky
11:30VINKLER Josef1939Zlín
12:15TICHÁČEK Jaroslav1931Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Pátek 21.08.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00STRNADLOVÁ Blažena1927Březnice
09:45KOVAŘÍK František1932Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30ŠIMÁKOVÁ Helena1924Uherský Brod
12:15VORÁČOVÁ Olga1932Zlín
13:00RŮŽIČKOVÁ Božena1926Lukov
13:45FLAŠAROVÁ Věra1924Zlín
14:30KLOUDA Jiří1948Racková

Čtvrtek 20.08.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30POPELKA Václav1953Zlín
12:15JUŘÍČEK Miroslav ing.1928Zlín

Středa 19.08.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KÝVALOVÁ Libuše1928Zlín
11:30KUNDRÁT Miroslav1955Malenovice
12:15KRUŽÍKOVÁ Věra1948Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Pondělí 17.08.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Pátek 14.08.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
08:15FENYK Jan1928Veselá
09:00SURÝ Vladimír1958Zlín
09:45HONICHOVÁ Božena1925Otrokovice
10:30nezveřejněný obřad
11:30KOLÁŘOVÁ Miroslava1927Zlín
12:15KLINKOVSKÝ Miloš1966Krásno n/Bečvou
13:00PETRÁŠOVÁ Anděla1932Zlín

Čtvrtek 13.08.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30SEDLÁČEK Josef1924Zlín

Středa 12.08.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ZÁMORSKÝ Vladislav1953Zlín
12:15ŠTEFKA Zdeněk1925Lípa
13:00ŠOLCOVÁ Drahomíra1922Zlín

Pondělí 10.08.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30NĚMEC Jan1926Zlín
11:30FRIŠHANS Radek1968Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Pátek 07.08.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30MUDr. ŠMÍDOVÁ Hana1937Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Čtvrtek 06.08.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad

Středa 05.08.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30HNÁTKOVÁ Alfreda1926Lukoveček
11:30Ing. CHVÁLA Alois1943Zlín
12:15ZÁLEŠÁKOVÁ Marie1935Slavičín
13:00nezveřejněný obřad

Pondělí 03.08.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KRAJČA Květoslav1921Lukoveček
11:30KOČÍ Ladislav1936 Zlín
12:15VALÍKOVÁ Žofie1935Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Sobota 01.08.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30KAPSA František1940Bojkovice

Pátek 31.07.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30ING. HOFFMANN Gernot Karel1939Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15VERNEROVÁ Dagmar1934Zlín
13:00KUČERA Vladimír1968Zlín

Středa 29.07.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30JUDr. HUDEC Milan1927Zlín
12:15KADLEČKOVÁ Věra1932Zlín
13:00PETRLOVÁ Zdeňka1930Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Pondělí 27.07.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45ŠIMEK Vojtěch1924Zlín
10:30STUCHLÍKOVÁ Františka1927Spytihněv
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad

Pátek 24.07.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30HLUCHÁŇOVÁ Libuše1925Slušovice
11:30FIMBINGER Rudolf1950Zlín
12:15FIŠER Eduard1939Hrobice
13:00MELICHAR Václav1948Pozlovice

Čtvrtek 23.07.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15ČILLÍKOVÁ Žofie1930Zlín

Středa 22.07.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30SLEZÁK Zdeněk1930Zlín
11:30nezveřejněný obřad

Pondělí 20.07.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30MÁROVÁ Marie1921Zlín
11:30BAČÍKOVÁ Marie1922Zlín
12:15KOLÁŘOVÁ Miroslava1935Zlín
13:00CHLUDILOVÁ Věra1941Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Pátek 17.07.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30KRÁL Jiří1930Zlín
11:30GÁŠEK Miloslav1952Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00FRANTIŠÁKOVÁ Pavla1944Zlín

Čtvrtek 16.07.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30MINARČÍKOVÁ Marie1927Zlín

Středa 15.07.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30MIKEL Josef1934Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Pondělí 13.07.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30KOLAŘÍK Aleš1936Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15CHUDÁRKOVÁ Štěpánka1920Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Sobota 11.07.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30BAČÍKOVÁ Marta1952Zlín

Pátek 10.07.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15MEZÍRKA Jan1931Kostelec
13:00URÍK František1935Zlín

Čtvrtek 09.07.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00nezveřejněný obřad
09:45KOUTNÁ Věra1934Zlín
10:30nezveřejněný obřad

Středa 08.07.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30VAVRUŠOVÁ Naděžda1934Zlín
11:30MAJC Jaroslav1962Zlín
12:15HOLUB Stanislav1938Zlín

Úterý 07.07.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad

Pátek 03.07.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30BAČÍKOVÁ Růžena1934Zlín
12:15VRLA Roman1961Zádveřice

Čtvrtek 02.07.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45ADAMÍK Alois1928Malenovice
10:30HNILOVÁ Vlasta1954Zlín
11:30VRBOVÁ Marie1928Želechovice n/D
12:15nezveřejněný obřad

Středa 01.07.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30PŮČKOVÁ Anna1928Zlín
12:15ZELINKA Pavel1959Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Pondělí 29.06.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30MATELOVÁ Libuše1931Lukov
11:30KOLÁŘ Ladislav1941Kroměříž

Sobota 27.06.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30BŘEZINOVÁ Iva1937Zlín
12:15JUDr. Králík František1932Zlín

Pátek 26.06.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15ZÁMEČNÍK Milan1940Hvozdná

Čtvrtek 25.06.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15 BLABLA Miloslav1930Zlín

Středa 24.06.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30ROZUM Karel1939Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00FRGÁLOVÁ Jarmila1939Zlín

Pondělí 22.06.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45GOREČEK Ludvík1930Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30ZBOŘIL Václav1950Zlín
12:15PAAR Jiří1919Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45CHUDÁREK Miloš1931Zlín
14:30nezveřejněný obřad

Pátek 19.06.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45VELÍSEK Ladislav1950Zlín
10:30SPÁČIL Emil1941Zlín
11:30JÍLEK Jaroslav1930Zlín
12:15MORÁVKOVÁ Marie1914Zlín

Čtvrtek 18.06.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15SVOZIL Přemysl1927Zlín

Středa 17.06.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30SUŠIL Vlastimil1947Květná
11:30DUNČA Emil1939Zlín
12:15ŠEVČÍK Vladimír1929Malenovice

Pondělí 15.06.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00nezveřejněný obřad
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30TUTSCHOVÁ Věra1932Zlín

Pátek 12.06.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45PEKÁRKOVÁ Eva1954Zlín
10:30NAVRÁTIL Vlastimil1928Zlín
11:30KRAJČOVÍČ Alois1948Nivnice
12:15nezveřejněný obřad
13:00BAŤKOVÁ Ludmila1936Tečovice
13:4513.30 - ŠTĚTKÁŘ Josef1934Zlín

Čtvrtek 11.06.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30KOMOROVÄ Anna1929Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00ZELÍK Josef1950Zlín

Středa 10.06.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00ŠVÁB Jaromír1938Zlín

Pondělí 08.06.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00BLANAŘ František1951Racková
09:45MAREČKOVÁ Jarmila1949Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15SVOZILOVÁ Jarmila1928Březnice
13:00HALAŠKOVÁ Vlasta1939Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Pátek 05.06.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30DIVILOVÁ Ludmila1928Otrokovice
11:30KOTRCOVÁ Jarmila1920Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Čtvrtek 04.06.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30Ing. ŠEBESTA Otto1934Zlín

Středa 03.06.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30VACULÏK Zdeněk1952Zlín

Pondělí 01.06.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30VAJĎÄKOVÁ Stanislava1952Fryšták

Sobota 30.05.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30BÖHMOVÄ Jarmila1957Slušovice

Pátek 29.05.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15PŠENČÍK František1928Zádveřice

Čtvrtek 28.05.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30SMEJKALOVÁ Zdena1922Zlín
12:15ZÁMORSKÁ Františka1946Zlín
13:00KARAFIÁT Jiří1940Zlín

Středa 27.05.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ŠLOSÁREK Roman1958Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Pondělí 25.05.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ŠVECOVÁ Renata1945Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad

Pátek 22.05.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45Ing. DOSTRAŠIL Jiří1958Zlín
10:30SELECKÁ Eliška1943Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15VYORAL Jaroslav1935Malenovice
13:00SINGER Antonín1952Zlín

Čtvrtek 21.05.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30HLAVAČKOVÁ Jaroslava1929Topolná
11:30MIKEL Jaroslav1949Zlín
12:15HEFKA Karel1923Lípa

Středa 20.05.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30BARCIAGOVÁ Marie1938Zlín

Pátek 15.05.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45BARCUCH Stanislav1957Zlín
10:30RYŠKA Milan1948Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15SÝKORA Pavel1949Zlín
13:00KOLÁŘ Libor1962Kunovice

Čtvrtek 14.05.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30VROBEL Jaroslav1947Lůžkovice
11:30HRUBÝ Václav1947Zlín
12:15ŽÁČEK Miroslav1936Zlín
13:00Ing. ROUDNÝ Jindřich 1924Želechovice n/Dř.

Středa 13.05.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30HOFROVÁ Leopoldina1919Zlín
11:30VRÁŽELOVÁ Marta1925Zlín
12:15Ing. DREXLER Jiří1929Zlín

Pondělí 11.05.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30HUFOVÁ Hana1957Přílepy
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Čtvrtek 07.05.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45KRÁTKÝ Vincenc1937Otrokovice
10:30NEDOMANSKŸ Karel1972Zlín
11:30NAVRÁTIL Lubomír1951Ublo
12:15MUSILOVÁ Jiřina1931Zlín
13:00VAVŘÍNEK Svatopluk1928Zlín
13:45nezveřejněný obřad
14:30BESEDOVÁ Ludmila1940Zlín
15:15HORÁKOVÁ Lenka1963Zlín

Středa 06.05.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00nezveřejněný obřad
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15HANZLÍK Vladimír1938Zlín
13:00URBÁNKOVÁ Vladimíra1939Zlín

Pondělí 04.05.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45ŠRÁMEK Zdeněk1950Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30JEDLIČKA Alois1927Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00JUŘÍK Michal1985Otrokovice
13:45JUŘENA Václav1934Hostišová

Čtvrtek 30.04.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30GALETKA Zdeněk1936Bratřejov
11:30GRACLOVÁ Svatava1926Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad
13:45KUČÍK František1938Zlín
14:30nezveřejněný obřad

Středa 29.04.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30HIRKA Aleš1962Zlín
12:15DOHNALOVÁ Karla1930Zlín
13:00PONÍŽILOVÁ Ludmila1929Zlín

Pondělí 27.04.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30ŠUSTKOVÁ Marie1933Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00MEDŘICKÁ Vlasta1925Zlín

Pátek 24.04.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30MIFKOVÁ Eva1944Havířov

Čtvrtek 23.04.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30BEDŘICHOVÁ Aloisie1928Zlín

Středa 22.04.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30VALENTA Josef1926Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad
13:45Ing.BLAŽEK Ladislav1932Německo
14:30PACHLOVÁ Jarmila1926Zlín
15:15SULÍČEK Zdeněk1947Vizovice

Pondělí 20.04.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30DOLANSKÝ Miroslav1962Zlín
11:30ZAVADIL Jaroslav1975Zádveřice
12:15nezveřejněný obřad
13:00VACKOVÁ Zdenka1947Malenovice
13:45JIŘÍČEK František1933Zlín

Pátek 17.04.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30BEZDĚKA Jan1911Zlín
11:30KŘEN Milan1928Zlín
12:15MUDr. KOSTÍK Vlastimír1929Zlín
13:00KOŠTUŘÍKOVÁ Vlastimila1950Zlín
13:45VUKELIČ Josef1947Malenovice
14:30TOBOLÁK Miroslav1934Zlín

Čtvrtek 16.04.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15MIKULA Zdeněk1957Vizovice
13:00JANÍK Eduard1942Lhotka

Středa 15.04.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KRABICOVÁ Danuše1951Zlín
11:30SLABÝ Jindřich1926Zlín
12:15MIČKA Antonín1952Zlín

Pondělí 13.04.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15HORÁK Leopold1942Komárov
13:00CHUDÁRKOVÁ Anděla1927Fryšták

Pátek 10.04.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30VELÍSEK Ivan1945Fryšták
11:30DLABAJOVÁ Květa1961Provodov
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Čtvrtek 09.04.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30MÁSELNÍK Josef1930Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Středa 08.04.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KOZÁKOVÁ Bohumila1928Zlín
11:30HORKÁ Marie1930Zlín

Úterý 07.04.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30VOLFOVÁ Renata1963Zlín
11:30DOSTÁLOVÁ Hildegarda1933Zlín
12:15GOGELA Josef1940Zlín

Pátek 03.04.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30VELÍSKOVÁ Teresa1954Otrokovice
11:30nezveřejněný obřad
12:15VAVERKA Jiří1951Zlín
13:00Mgr. FICEK Robert1944Zlín 12
13:45nezveřejněný obřad
14:30HRANČÍK Josef1925Zlín

Čtvrtek 02.04.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KAJŠ Miroslav1930Zlín
11:30TREBAL Dalibor1943Zlín
12:15ČECH František1932Bratřejov
13:00obřad

Středa 01.04.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30KOCIÁN Miroslav1951Pohořelice
12:15nezveřejněný obřad
13:00LANGER Miloslav1988Klečůvka

Pondělí 30.03.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30CHARVÁT Zdeněk1948Dobrkovice
12:15HUTEČKOVÁ Milada1923Horní Újezd

Pátek 27.03.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45NOVÁK František1937Zlín
10:30SLOVÁČEK Jiří1972Zlín
11:30ŠENKEŘÍKOVÁ Libuše1963Malenovice
12:15KUČERA Jaroslav1937Vsetín
13:00nezveřejněný obřad
13:45nezveřejněný obřad

Čtvrtek 26.03.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45VRAJ Karel1940Malenovice
10:30SLOVÁČEK Ivan1947Zkín
11:30RADA Stanislav1950Zlín

Středa 25.03.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45URBAN Jaroslav1936Zlín
10:30JURČÍKOVÁ Otilie1936Fryšták
11:30VÁŇOVÁ Miroslava1933Zlín
12:15KOZÁČEK Zdeněk1930Zlín
13:00ŠMIGURA Josef1953Zlín

Pondělí 23.03.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00ČELEĎA Jaroslav1927Malenovice
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Pátek 20.03.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30JEDRUCHOVÁ Hana1946Zlín
11:30HUSTÁK Zdeněk1940Zlín
12:15SOKOL Gustav1925Zlín
13:00SEDLÁČKOVÁ Irena1947Zlín

Čtvrtek 19.03.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30MOJŽÍŠ Vilém1942Zlín

Středa 18.03.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45BRODSKÝ Stanislav1935Zlín

Pondělí 16.03.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45ZBRANEK Alois1938Vítová
10:30LUCKÁ Vlasta1926Zlín
11:30MÁČALOVÁ Danuše1932Mladcová
12:15HLUCHÁŇ Jan1929Zlín

Sobota 14.03.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Pátek 13.03.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30JANDÍKOVÁ Květa1930Březolupy
12:15CHROMÁ Bronislava1943Zlín

Čtvrtek 12.03.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30PŮČEK Josef1931Otrokovice
11:30VYZINA Jiří1943Zlín
12:15STEHLÍKOVÁ Olga1926Lukov

Středa 11.03.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15JIRÁSEK Josef1926Fryšták
13:00KLIMKOVÁ Jitka1957Bílovice
13:45DOLANSKÝ Josef ve 13,30 hod1950Zlín

Pondělí 09.03.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30ADAMEC Milán1950Napajedla
12:15Ing. HÁBA Rostislav1924Zlín
13:00BUMBÁLKOVÁ Alenka1930Otrokovice

Pátek 06.03.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30PODHAJSKÁ Hana1950Zlín
12:15VAŠINA Ľubomír1948Březnice
13:00LUKEŠ Vladimír1943Zlín
13:45HORÁKOVÁ Marie (ve 13.30)1929Zlín

Čtvrtek 05.03.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KUNÍČKOVÁ Ludmila1926Zlín
11:30Ing. TOMEK František1937Zlín
12:15KOVAŘÍK Břetislav1933Lípa
13:00MUDr. BARTOŠEK Miroslav1956Zlín

Středa 04.03.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30HAUSER Josef1950Zlín
11:30HORKÝ Michael1965Zlín
12:15CIGÁNEK Ivo1946Zlín

Pondělí 02.03.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30PATOČKA Stanislav1921Zlín
12:15DVOŘÁK Oldřich1946Kostelec

Pátek 27.02.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00VALČO Štefan1935Klečůvka
09:45NEVĚLÍKOVÁ Lea1960Vizovice
10:30ZACHODILOVÁ Drahomíra1924Zlín
11:30CHYTILOVÁ Miloslava1943Zlín
12:15Ing. JABŮREK Svatopluk1921Zlín
13:00KOVÁŘ Dušan1926Uherský Brod

Čtvrtek 26.02.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30HUDEC František1926Zlín
11:30JEŘÁBEK Václav1929Zlín

Středa 25.02.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30MÁČALÍKOVÁ Jarmila1928Zlín
11:30VOLF Čeněk1929Zlín
12:15KAŇOK Miroslav1941Zlín
13:00ŠKRABALOVÁ Milada1925Napajedla
13:45HANÁČÍK Jaroslav1925Salaš
14:30nezveřejněný obřad
15:15KARHÁNKOVÁ Taťána1933Luhačovice

Pondělí 23.02.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30MALINKA Jaroslav1950Zlín
12:15PETRLA Arnošt1928Zlín

Pátek 20.02.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45KUBÍČKOVÁ Vlasta1922Zlín
10:30Ing. POLÁK Jiří1932Malenovice
11:30STRÁNSKÝ Zdeněk1933Zlín
12:15LANGER Zdenek1933Malenovice
13:00VAŠINOVÁ Ludmila1931Malenovice
13:45KASLOVÁ Zdeňka1927Zlín
14:30CHRASTINA Zdeněk1947Kašava

Čtvrtek 19.02.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30MATOUŠEK Jan1926Zlín
12:15BÁRTEK Zdeněk1938Tečovice
13:00ČEPILOVÁ Terezie1924Ublo

Středa 18.02.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45DUCHOŇOVÁ Ludmila1935Zlín
10:30PALINEK Jaroslav1937Zlín
11:30RŮŽIČKOVÁ Leopolda1919Zlín
12:15MICHALÍKOVÁ Eva1933Zlín
13:00HOFSCHNEIDER Vojtěch1980Zlín
13:45HANÁČKOVÁ Hilda1925Polichno

Pondělí 16.02.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30DOSTÁLOVÁ Josefa1920Zlín
12:15IVANOVSKÝ Zdeněk1930Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45KOMÍNKOVÁ Marie1920Zlín

Sobota 14.02.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30Mgr. Viktorinová Zuzana1959Zlín

Pátek 13.02.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00KLINKOVSKÝ Oldřich1944Březnice
09:45nezveřejněný obřad
10:30MOZOLOVÁ Drahomíra1934Malenovice
11:30nezveřejněný obřad
12:15PAGÁČOVÁ Marta1948Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:4513.30 Ing. PŠENČÍK Tomáš1939Šarovy

Čtvrtek 12.02.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30JANIŠ Milan1948Zlín
11:30PROCHÁZKA Leo1941Zlín
12:15HALUZÍK Zdeněk1937Zlín

Středa 11.02.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30MALOVANÝ Miroslav1940Kudlov
11:30nezveřejněný obřad
12:15KOŽELUHA Jaroslav1926Zlín
13:00LENIKUSOVÁ Milena1930Otrokovice
13:45GAŽO Zdeněk1951Zlín

Pondělí 09.02.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30KARLÍKOVÁ Jiřina1949Zlín
11:30PLEVOVÁ Jaroslava1944Štípa
12:15LUKÁŠ Antonín1949Chrastěšov
13:00nezveřejněný obřad

Pátek 06.02.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45PAŽOURKOVÁ Marie1930Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30KOŇÁRKOVÁ Bohumila1922Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00PÍCA Bohuslav1938Zlín

Čtvrtek 05.02.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30SELNEKOVIČ Jaroslav1935Zlín
11:30PEČEŇA František1932Zlín
12:15FOUKALOVÁ Anastazie1936Tečovice
13:00LAPČÍK Jiří1943Březnice

Středa 04.02.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30NAVAROVÁ Alena1961Zlín
12:15POSPÍŠILOVÁ Libuše1962Zlín
13:00ŘEPOVÁ Ludmila1931Zlín

Pondělí 02.02.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30HRADECKÝ Jaroslav1949Uherský Brod
12:15KLÁTIL Jaroslav1941Zlín
13:00BENDÍK Milan1927Zlín
13:45FILÁK Josef1945Nový Hrozenkov

Sobota 31.01.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:3011:00 NOVÁKOVÁ Marie1926Lukov

Pátek 30.01.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
08:15NEDOROSTEK František1940Zlín
09:00nezveřejněný obřad
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30OLŠINA Zdeněk1947Zlín
12:15KARPÍŠKOVÁ Olga1930Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Čtvrtek 29.01.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00MACHÁŇOVÁ Verona1934Zlín
09:45KUBÁTOVÁ Jaroslava1928Zlín
10:30VOBOŘIL Karel1934Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Středa 28.01.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00MOUČKA Emil1935Otrokovice
09:45HORÁK Stanislav1928Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30NEZVALOVÁ Drahomíra1928Prostějov

Pondělí 26.01.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ZAPLETALOVÁ Věra1928Otrokovice
11:30JEHLIČKA Milan1936Zlín
12:15DOLEŽALOVÁ Božena1942Štípa

Pátek 23.01.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45KUČERA Ladislav1927Zlín
10:30SCHINDLER Zdeněk1920Zlín
11:30KOŠTUŘÍK Miroslav1941Zlín
12:15HANUS František1928Kostelec
13:00PAVELÁKOVÁ Cecilie1920Malenovice

Čtvrtek 22.01.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30HOLEŇÁKOVÁ Zdeňka1927Hvozdná
12:15HLOUŠKOVÁ Emilie1930Zlín
13:00FIŠER Leoš1956Kostelec
13:45MOTALÍKOVÁ Milena1925Otrokovice

Středa 21.01.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30KADLEČÍK Zdeněk1950Zlín
12:15HRNČÍŘ Jaroslav1933Zlín

Pondělí 19.01.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00KRAUS Karel1947Zlín
09:45JANALÍKOVÁ Karla1951Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30ŘEPKA Dušan1938Zlín
12:15SUROVCOVÁ Věra1930Vizovice
13:00CHARVÁT Jiří1952Lechotice

Pátek 16.01.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45CALÁBEK Jakub1989Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30STAROVESKÁ Božena1912Zlín
12:15ZELDOVÁ Olga1941Zlín
13:00KOVÁŘOVÁ Helena1941Zlín

Čtvrtek 15.01.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30MATĚJÍČNÝ Milán1941Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Středa 14.01.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ČISTÍNOVÁ Vlasta1924Bratřejov
11:30nezveřejněný obřad
12:15KRUŤOVÁ Růžena1925Zlín
13:00BEZOUŠKOVÁ Zdeňka1935Zlín

Pondělí 12.01.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
13:00DOBROVOLNÁ Marie1939Kvasice

Sobota 10.01.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ing. BAČÍK Miroslav1952Zlín

Pátek 09.01.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30HRUBÝ Pavel1957Kvasice
12:15BUREŠ Josef1945Kostelec
13:00BUŠINOVÁ Emilie1924Zlín

Čtvrtek 08.01.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad

Středa 07.01.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15CHROMKOVÁ Jiřina1938Malenovice

Pondělí 05.01.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00GAJDOŠÍKOVÁ Věra1938Zlín
09:45VICENÍK Vladimír1958Šarovy
10:30NEDOROSTOVÁ Jiřina1922Fryšták
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad
13:4513.30 KLUKA František1928Zlín

Pátek 02.01.2015

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00nezveřejněný obřad
09:45VYORAL Jaroslav1934Biskupice
10:30nezveřejněný obřad
11:30PAVLÍČEK Jan1936Tečovice
12:15BAJKO Ondřej1925DD Loučka
13:00HRUŠKA Dušan1947Zlín
13:4513:30 SCHOVAJSA Josef1960Zádveřice

Úterý 30.12.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30CEDIDLA Milan1952Velíková
11:30Ing. KALAČOVÁ Růžena1959Otrokovice

Pondělí 29.12.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00VAŇHARA Svatopluk1975Zlín
09:45ŠUPÍKOVÁ Jiřina1927Zlín
10:30Ing. STACH Lumír1959Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad
13:45DOSTÁLOVÁ Zdeňka1950Kostelec
14:3014.15 - ŠIMČÍKOVÁ Naděžda1920Zlín

Sobota 27.12.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45LUKOVICS Imrich1946Zlín

Úterý 23.12.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30Ing. LNĚNIČKA František1933Zlín
11:30HAVRLÍKOVÁ Zdeňka1933Zlín
12:15HRUŠKOVÁ Dobra1948Zlín
13:00BÍLEK Bohumil1936Zlín

Pondělí 22.12.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30TUNA Miloš1928Malenovice
12:15KRATOCHVILOVÁ Marie1926Zlín
13:00pplk. PROCHÁZKA Vjačeslav1919Zlín

Pátek 19.12.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad

Čtvrtek 18.12.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15FÚSEK Antonín1955Štípa

Středa 17.12.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Pondělí 15.12.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ZAVADIL Jaroslav1951Zádveřice
11:30nezveřejněný obřad
12:15VANČO Alois1945Malenovice
13:00PaedDr. MACKOVÁ Věra1957Fryšták
13:45BARVÍŘ Milan1938Zlín

Pátek 12.12.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00CHMELA Oldřich1957Luhačovice
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15JAVOŘÍKOVÁ Vlasta1930Zlín
13:00HRŮZKOVÁ Leopoldina1919Zlín

Čtvrtek 11.12.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45KOZUBÍKOVÁ Věra1942Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15Ing.STRAKOVÁ Danuše1947Zlín

Středa 10.12.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Pondělí 08.12.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30NOVOTNÝ Oldřich1941Racková
11:30nezveřejněný obřad

Pátek 05.12.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00HRNČIŘÍKOVÁ Ilona1930Zlín
09:45nezveřejněný obřad
10:30HONS Jiří1950Zlín
11:30PATA Antonín1948Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00VACULÍKOVÁ Marie1922Lukov

Čtvrtek 04.12.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30HAMRLÍK Miroslav1946Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Středa 03.12.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30SILNÝ Oldřich1928Malenovicce
12:15nezveřejněný obřad

Úterý 02.12.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15nezveřejněný obřad
13:00SKŘIVÁNEK Jan1924Otrokovice
13:45BARTOŠÍKOVÁ Zdenka1929Zlín
14:30BRABCOVÁ Vladimíra1949Otrokovice
15:15MACEK Miroslav1930Kostelec

Pondělí 01.12.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45MARCOŇOVÁ Lucie1987Zlín 12
10:30nezveřejněný obřad

Sobota 29.11.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:459.30 - nezveřejněný obřad

Pátek 28.11.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00GAHUROVÁ Helena1926Zlín
09:45PILAŘ Miroslav1922Zlín
10:30Ing. GERYCH Stanislav1959Zlín
11:30MALINA Milan1934Bílovice
12:15VANČA Vladimír1952Zlín
13:00HAMERNÍK Libor1943Zlín
13:45nezveřejněný obřad
14:30PANČOŠKA Miroslav1929Zlín
15:15PUSTĚJOVSKÝ Lubomír1929Zlín

Středa 26.11.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30Ing. KRATOCHVÍL Ivo,CSc1948Zlín

Úterý 25.11.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30VOLKOVÁ Dagmar1944Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15HUB Jaroslav1933Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Pondělí 24.11.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30FUKSA Jaroslav1952Zlín
11:30nezveřejněný obřad

Pátek 21.11.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
08:15nezveřejněný obřad
09:00TOMAŠTÍKOVÁ Božena1954Otrokovice
09:45Ing. HORÁKOVÁ Monika1967Zlín
10:30ZICH Václav1950Zborovice
11:30TRUNKÁTOVÁ Jiřina1930Zlín
12:15VERNEROVÁ Drahomíra1940Lípa
13:00POSTAVA Bohumil1924Šarovy
13:45PAZDERKOVÁ Bohumila1943Zlín

Středa 19.11.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30CYROŇOVÁ Bohumila1940Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15KOVÁŘ Josef1953Zlín

Úterý 18.11.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15KLŮZOVÁ Božena1921Zlín

Sobota 15.11.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:009.30 - MÁČEL Emil1927Zlín

Pátek 14.11.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
08:15nezveřejněný obřad
09:00MOJŽÍŠEK Josef1933Loučka
09:45KADLČÁKOVÁ Anna1964Zlín
10:30KŘÍŽOVÁ Olga1942Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15ZATLOUKALOVÁ Marie1922Napajedla
13:00nezveřejněný obřad

Středa 12.11.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30WUNDERLOVÁ Vlasta1938Racková

Úterý 11.11.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15TRNOVCOVÁ Marcela1971Zlín

Pátek 07.11.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00BOŘUTOVÁ Božena1950Mistřice
09:45POLÄŠEK Rostislav1933Jasenná
10:30FRÝŽELKA Josef1943Üjezd u Val.Klobouk
11:30CHOLKOVÁ Ludmila1928Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad
13:45nezveřejněný obřad

Čtvrtek 06.11.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Středa 05.11.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30SKOVAJSA Stanislav Mgr.1950Luhačovice
12:15PLEŠTILOVÁ Marie1930Heřmanův Městec
13:00nezveřejněný obřad

Úterý 04.11.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15NESRSTOVÁ Ludmila1926Otrokovice

Pondělí 03.11.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30HORÁKOVÁ Anastázie1927Želechovice n Dř.
11:30HRUŠKA Jiří1937Fryšták
12:15DOČKÁLKOVÁ Vlasta1932Zlín

Pátek 31.10.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
08:15nezvřejněný obřad
09:00PÁNKOVÁ Danuše1931Zlín
09:45SAMSONEK Oldřich1961Zlín
10:30LEKEŠ Rudolf1931Zlín
11:30MALOTOVÁ Jarmila1927Zlín
12:15MARČÍKOVÁ Julie1919Topolná
13:00KOLÁŘ Alfonz1924Zlín

Čtvrtek 30.10.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30ŠIMKOVÁ Květoslava1923Vizovice
12:15nezveřejněný obřad

Středa 29.10.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KŘÍŽEK Vítězslav1930Zlín
11:30nezveřejněný obřad

Pondělí 27.10.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30ČERVENKA Josef1936Lukov

Pátek 24.10.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30MATULÍKOVÁ Eva1951Zlín
12:15LEHOVCOVÁ Věra1930Slavičín

Středa 22.10.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30ŘEZNÍČKOVÁ Žofie1923Zlín
11:30MUDr. CHARVÁTOVÁ Olga1933Zlín
12:15FILIPI Pavla1912Zlín

Úterý 21.10.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ZAPLETAL Antonín1943Zlín

Pondělí 20.10.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45KOTOLAN Petr1950Louky
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00NEŠPOR Karel1918Pozlovice

Sobota 18.10.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:459.30 - nezveřejněný obřad

Pátek 17.10.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00MIKEŠOVÁ Božena, MIKEŠ František - 19261930Lhotka
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15HOLEŇÁK Miroslav1948Hvozdná
13:00nezveřejněný obřad
13:45VACULÍKOVÁ Pavla1965Otrokovice

Čtvrtek 16.10.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45HOŘÁKOVÁ Mária1926Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30TOMÁNEK Pavel1948Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Středa 15.10.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30ZIMMERMANNOVÁ Marie1928Slušovice
12:15KOZEL František1944Tečovice
13:00GERŽA Jan1953Lutonina

Úterý 14.10.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30VANĚK Josef1925Zlín
11:30WUNDERLE František1935Racková
12:15NESVADBA Antonín1924Zlín
13:00nezveřejněný občad

Pátek 10.10.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00TRECHA Jan1931Zlín
09:45VÁCLAVÍK Radomil1931Pozlovice
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15ELSNER Vladimír1919Zlín
13:00LUCKÝ Bořivoj1929Záhorovice

Čtvrtek 09.10.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Úterý 07.10.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30POSTAVOVÁ Františka1925Šarovy

Pondělí 06.10.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30DYABLO Yaroslav1949Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00HORKOVÁ Mária1929Lučenec
13:45SARAMÁK Karel1929Zlín

Pátek 03.10.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30METZKER Jaroslav1943Zlín
11:30MILAS Miloslav1942Biskupice
12:15MLEJNKOVÁ Božena1923Zlín
13:00POLÁŠKOVÁ Vlasta1945Vizovice

Čtvrtek 02.10.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30STANĚK Emil1941Jaroslavice
12:15FOLDYNOVÁ Věra1930Malenovice

Středa 01.10.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30SKYDÁNKOVÁ Božena1933Jaroslavice
11:30KUBALÁK Pavel1937Zlín

Pondělí 29.09.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30MASSARKOVÁ Vlasta1939Uh.Brod
12:15ZDRÁHAL Břetislav1924Olomouc

Pátek 26.09.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
08:15ANDĚLOVÁ Anděla1918Zlín
09:00BROŽKOVÁ Marie1928Želechovice n/Dř.
09:45nezveřejněný obřad
10:30KAŠPÁREK Karel1969Louky
11:30RŮŽIČKA Josef1936Zlín
12:15FRANC Jan1941Zlín
13:00Ing. NAVRÁTIL Vladimír1952Zlín

Středa 24.09.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30FIMBINGEROVÁ Dagmar1930Zlín
12:15BUBENÍČEK Pavel1949Zlín
13:00KOVÁŘOVÁ Marie1931Zlín

Úterý 23.09.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45Ing. PELZOVÁ Renata1969Zlín
10:30KLÍVAROVÁ Anna1929Bohuslavice
12:15HALENČÁK Vladimír1951Zlín
13:00MUDr. VAUMUND Radim1962Zlín

Pondělí 22.09.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30Šustková Dana1953Slopné

Pátek 19.09.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45ZÁLEŠÁK Miroslav1937Zlín
10:30PETLACH Petr1974Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15MAŇÁSEK Josef1922Zlín

Středa 17.09.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30GABAJ Vladimír1948Podhradí
12:15Ing. ŠILDBERGER Karel1926Zlín
13:00Prof. ak. soch. ŠKÁRKA Pavel1942Zlín

Pondělí 15.09.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30TRETERA Emanuel1949Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Pátek 12.09.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00KREJČÍ Zdeňka1956Zlín
09:45PŘIKRYLOVÁ Božena1930Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15CHROMÝ Otakar1936Zlín
13:00BALAJKA Pavel1947Uh.Hradiště

Čtvrtek 11.09.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KRUMPOLCOVÁ Marie1916Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15MAN Zdeněk1951Bohuslavice u Zlína

Úterý 09.09.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45GURICA Ladislav1933Zlín
10:30RADA Stanislav1940Zlín

Pátek 05.09.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30MINAŘÍK Inocenc1949Hrobice
11:30nezveřejněný obřad
12:15FOJTÍK Jindřich1951Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45nezveřejněný obřad

Čtvrtek 04.09.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30MLÝNEK Zdeněk1942Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15VESELÝ Milan1948Malenovice

Středa 03.09.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45ŠÍMOVÁ Libuše1935Zlín
10:30nezveřejněný obřad

Úterý 02.09.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15KOCIÁNOVÁ Květoslava1935Zlín
13:45GALÍK Karel1959Racková

Pátek 29.08.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45SUMOVÁ Miloslava1930Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad

Čtvrtek 28.08.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45FOJTÍK Karel1935Březnice
10:30Ing. PŘIBYL Josef1939Zlín
11:30KONÍČEK Ladislav1931Luhačovice
12:15TRUNKÁT Rostislav1928Kostelec
13:00KOVAŘÍK Jindřich1933Napajedla

Středa 27.08.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30KŘENOVSKÁ Olga1940Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad

Pondělí 25.08.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30UČEŇ Zdeněk1950Otrokovice
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00GAHUROVÁ Františka1924Zlín

Pátek 22.08.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30HOLÍNKOVÁ Anna1946Zlín
11:30ZICHA Josef1947Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad
13:45nezveřejněný obřad
14:30PAVELÁK Josef1920Malenovice

Čtvrtek 21.08.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30ZOUHAR Arnošt1925Zlín
11:30HRADSKÁ Marie1922Karlovice
12:15JARCOVJÁK Dušan1931Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Pondělí 18.08.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15HEJTMÁNKOVÁ Magdaléna1930Loučka

Pátek 15.08.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ČERVINKA Otakar1954Otrokovice

Středa 13.08.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30BĚHULA Petr1951Podkopná Lhota
12:15nezveřejněný obřad
13:00PILUŠA Karel1953Zlín

Úterý 12.08.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30SADILOVÁ Marie1938Zlín
11:30VAŇKOVÁ Danuše1939Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00CHMELAŘOVÁ Pavla1923Zlín
13:45MIKULÁŠTÍK Milan1945Zlín

Pondělí 11.08.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ČAJKOVÁ Marie1920Zlín
11:30KHAIN Jaroslav1950Kašava

Pátek 08.08.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30KRAJČA Karel1938Luhačovice
12:15HRŮZEK Stanislav1959Vizovice
13:00Mgr. HŘEBÍČKOVÁ Jaromíra1932Malenovice

Čtvrtek 07.08.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30NOVÁK Jaroslav1925Lechotice
12:15SALVETOVÁ Naděžda1936Malenovice

Středa 06.08.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad

Úterý 05.08.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30BUREŠOVÁ Marta1920Luhačovice
11:30nezveřejněný obřad
12:15KOŽELUHA Ladislav1941Zlín
13:00SOLČANSKÁ Marie1956Slušovice

Pátek 01.08.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KLINKOVSKÁ Libuše1960Vizovice
11:30PhDr. MRÁZEK Vojtěch1932Zlín
12:15DOSTÁL František1931Zlín
13:00SAMOHÝL Jiří1946Tlumačov

Čtvrtek 31.07.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30RUDOLF Ladislav1935Zlín

Středa 30.07.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ŠLOSÁREK Jaroslav1934Zlín
11:30RUSOVÁ Jindra Marie1923Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00KŘIŽKOVÁ Jarmila1952Lutonina

Úterý 29.07.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
13:00Bc. VOZÁBAL Jaroslav1979Zlín

Pondělí 28.07.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ŽALMÁNEK Jaroslav1926Zlín

Pátek 25.07.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30Ing. ŠURÁŇ Jan1924Val. Klobouky
11:30BROUČKOVÁ Helena1944Praha
12:15BLAHA Pavel1956Březová
13:00nezveřejněný obřad
13:45KOWALCZYK Jarolím - v 13.30 hodin1946Malenovice

Čtvrtek 24.07.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KUTRA Vlastimil1956Louky

Středa 23.07.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ŠTEFEK Bohuslav1942Liptál
12:15LUTONSKÁ Milada1926Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Úterý 22.07.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45FARONOVÁ Radmila1969Zlín
10:30KUBELKOVÁ Květoslava1926Zlín
11:30VYDROVÁ Jana1947Zlín
12:15MÁLKOVÁ Eva1945Zlín
13:00KOLAŘÍK Zdeněk1932Zlín

Pondělí 21.07.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30Mgr. PUCHOLDT Vlastimil1940Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15VAŇKOVÁ Eliška1932Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45SOKOL Iván1925Malenovice

Pátek 18.07.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45BROM Jaroslav1951Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30Ing. GERGELOVÁ Barbara1961Zlín
12:15ADAMUŠKOVÁ Hana1948Újezd
13:00Ing.ŠKÁRA Zdeněk1929Zlín
13:45nezveřejněný obřad
14:30HOLUBÁŘ Petr1963Zlín
15:15HRSTKA Milan1932Malenovice

Čtvrtek 17.07.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
13:00Ing. CHLEBEČEK Leopold1946Zlín

Středa 16.07.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30JAŠKA Václav1953Zlín
11:30nezveřejněný obřad

Pondělí 14.07.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30MRÁZEK Vladimír1923Sazovice
11:30MACHALA František1940Provodov
12:15ŠUTEROVÁ Anna1923Zlín

Pátek 11.07.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30PETLACH Jaroslav1926Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Středa 09.07.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30TAUŠ Roman1971Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15PAVELKOVÁ Marie1919Bohuslavice
13:00KŘÍŽOVÁ Dagmar1938Vsetín

Úterý 08.07.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
13:00nezveřejněný obřad

Pondělí 07.07.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
13:00nezveřejněný obřad
13:45ŠEVELA Josef1923Zlín

Středa 02.07.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30VACKOVÁ Marta1955Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15ZAJONCOVÁ Jiřina1955Zlín
13:00JURČIČKOVÁ Marie1917Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Úterý 01.07.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30URBANOVSKÝ Karel1929Malenovice
11:30Ing.KARTÄK Otto1937Malenovice

Pondělí 30.06.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30BAUMBACHOVÁ Vlastislava1949Zlín

Pátek 27.06.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30VYMĚTALOVÁ Anastázie1929Zlín
11:30KRAJČA Oldřich1935Zlín
12:15HRNČIŘÍKOVÁ Emilie1939Malenovice
13:00nezveřejněný obřad
13:45URBÁNEK Ladislav1959Zlín

Středa 25.06.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Pondělí 23.06.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45GILL Pavel1949Zlín
10:30FARSKÁ Žofie1922Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15KLÍMEK Miroslav1942Zlín

Pátek 20.06.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30MALANÍK Ivan1953Zlín
11:30Ing. DANĚK František1941Zlín
12:15BUČEK Ladislav1951Zlín

Čtvrtek 19.06.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30GAJDOŠ Zdenek 1949Kněžpole
12:15Mgr. ZETĚK Kamil1968Zlín
13:00ŠENKEŘÍK Jiří1951Zlín

Středa 18.06.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30KNAP Zdeněk1935Zlín

Úterý 17.06.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30MIKOVÁ Zdeňka1924Podkopná Lhota
12:15JŮZLOVÁ Zdenka1928Zlín

Pondělí 16.06.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30KOUTNÍKOVÁ Jana1950Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Pátek 13.06.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00PhDr.VRÁŽEL Miloslav CSc.1922Zlín
09:45Ing.ZATLOUKAL Josef1944Zlín
10:30PERNIČKOVÁ Jarmila1931Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00ELIÁŠOVÁ Jiřina1927Zlín

Čtvrtek 12.06.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30HNILA Ludvík1947Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Pondělí 09.06.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad

Pátek 06.06.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ŘEZNÍČKOVÁ Drahomíra1925Malenovice

Čtvrtek 05.06.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30ŠMÍDOVÁ Věroslava1930Luhačovice

Středa 04.06.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Úterý 03.06.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15PEPRNÍČEK Ludvík1948Zlín

Pondělí 02.06.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15CHYTIL Alois1939Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Pátek 30.05.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00KRABICA Josef1948Zlín
09:45VÁLEK Rudolf1944Veselá
10:30KULENDÍKOVÁ Božena1931Zlín
11:30ČERVENKA Emil1971Fryšták
12:15FRYŠTACKÁ Ludmila1946Machová

Středa 28.05.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad

Pondělí 26.05.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Pátek 23.05.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15ŽOUR Vladimír1926Fryšták

Čtvrtek 22.05.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30Ing.DVOŘÁK Josef1937Zlín

Středa 21.05.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad

Úterý 20.05.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45KOPŘIVA František1932Holešov
10:30nezveřejněný obřad
11:30HALOVÁ Aloisie1920Zlín
12:15JAVOŘÍKOVÁ Miroslava1949Lukov
13:00LIZANEC Radek1964Zlín

Pátek 16.05.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30BARÁNKOVÁ Hedvika1937Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad

Čtvrtek 15.05.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15ŘIHÁK Antonín1924Zlín

Středa 14.05.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15VÁJOVÁ Anna1922Zlín

Pondělí 12.05.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30KOTOLÁNOVÁ Milada1937Zlín
12:15MIKLOVÁ Ludmila1941Doubravy

Pátek 09.05.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00VAŘÁK Tomáš1940Zlín
09:45KOVÁROVÁ Kristína1925Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad

Středa 07.05.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
08:15HRUŠKOVÁ Jarmila1955Ostrata
09:00RUDECKÝ Milan1943Zlín
09:45MACHALÍČKOVÁ Marie1916Zlín
10:30WINKLEROVÁ Františka1913Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad
13:45nezveřejněný obřad

Úterý 06.05.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30SCHNEIDEROVÁ Helena1950Zlín

Pondělí 05.05.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30SEKANINA Adam1990Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Pátek 02.05.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30PABIŠ Oldřich1944Zlín
11:30SKALNÍKOVÁ Jarmila1938Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00BĚLÍČEK Oldřich1928Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Středa 30.04.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30COUFAL Jaroslav1927Zlín
11:30MACHÁLEK Josef1933Zlín
12:15KOBYLÍKOVÁ Darina1976Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Úterý 29.04.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad

Pondělí 28.04.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45MIKUŠÍKOVÁ Václava1946Květná
10:30ČESTNOHORSKÁ Anežka1944Zlín
11:30EICHLEROVÁ Libuše1917Zlín
12:15Ing.FEJTEK Vladimír1925Zlín

Pátek 25.04.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
08:15DAŇKOVÁ Eva1946Malenovice
09:00ADAMCOVÁ Kateřina1981Otrokovice
09:45nezveřejněný obřad
10:30VINAR Emil1944Kašava
11:30GAJDORUSOVÁ Danuše1949Zlín
12:15VACULÍK Rostislav1958Zlín
13:00ZELDA Lubomír1941Malenovice
13:45STRAŠIL Josef1924Zlín

Čtvrtek 24.04.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15KRAJČA Antonín1929Štípa
13:00PRACHAŘOVÁ Olga1931Zlín
13:45GORCOVÁ Růžena1952Malenovice

Středa 23.04.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30VACULÍKOVÁ Ludmila1925Zlín
11:30nezveřejněný obřad

Úterý 22.04.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad

Pátek 18.04.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30MLYNÁROVÁ Maria1925Zlín
12:15SMOLAN Jaroslav1938Malenovice

Čtvrtek 17.04.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30JULINA Zdeněk1940Jaroslavice

Středa 16.04.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15KONEČNÁ Lea1953Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Úterý 15.04.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15HLAVINKOVÁ Irena1934Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Pondělí 14.04.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30PTÁČKOVÁ Alenka1933Uh.Brod
11:30PAVLOVÁ Emilie1924Zlín

Sobota 12.04.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30VRZALÍK Stanislav1920Břeclav

Pátek 11.04.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00KUKUČKOVÁ Ludmila1926Lukoveček
09:45FARDOVÁ Jana1957Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30JANČOVÁ Michaela1982Bikupice
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad
13:45PIPPALOVÁ Vlasta1940Zlín
14:30SLOVENČÍKOVÁ Anna1920Zlín
15:15ROZUMOVÁ Růžena1927Březolupy

Středa 09.04.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30BUREŠ Petr1932Uh.brod
12:15nezveřejněný obřad

Pondělí 07.04.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30PITELOVA Marie1927Zlín
12:15MARTIŠKOVÁ Ludmila1935Zlín

Pátek 04.04.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30ŘEZNÍČKOVÁ Blažena1948Provodov
12:15VÁCHOVÁ Silva1941Zlín
13:00BRÍMUSOVÁ Anna1937Malenovice

Čtvrtek 03.04.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15URBANEC Jan1927Zlín
13:00POHORSKÝ František1946Tečovice

Středa 02.04.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00SKOČDOPOLE Josef1951Zlín
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30ZAJÍČKOVÁ Markéta1944Malenovice

Pondělí 31.03.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KUBÍČKOVÁ Markéta1934Zlín
11:30nezveřejněný obřad

Pátek 28.03.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00nezveřejněný obřad
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00HLAVIČKA Petr1958Dolní Lhota
13:45SVITÁK Alois1942Zlín

Čtvrtek 27.03.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00nezveřejněný obřad
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30MISEROVSKÝ Jan1941Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Pondělí 24.03.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KOLSKÝ Dušan1950Zlín
11:30MASAŘOVÁ Ludmila1944Chlum
12:15BEMEROVÁ Růžena1914Strání-Květná
13:00ŠOS Augustin1931Zlín

Pátek 21.03.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30HOZA Jaromír1930Zlín
12:15STUDENÁ Antonie1933Zlín
13:00BUCHTA Ivan 1945Zlín

Čtvrtek 20.03.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Středa 19.03.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30JUŘENA Štěpán1928Zlín
12:15ČEP Miroslav1936Malenovice

Pondělí 17.03.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ŠENKEŘÍK Josef1935Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15HANÁK Miroslav1956Napajedla

Pátek 14.03.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45HALVA Jaroslav1942Zlín
10:30ŠMÍD Stanislav1928Luhačovice
11:30nezveřejněný obřad
12:15DADÁK Jiří1926Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Čtvrtek 13.03.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30KUBIŠ Karel1928Želechovice n/Dř.
11:30nezveřejněný obřad
12:15ŠKODA David1974Zlín

Úterý 11.03.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30VYORAL Drahomír1929Zlín
11:30TINKOVÁ Ivana1959Strání
12:15MALOTA Zdeněk1923Jaroslavice

Pondělí 10.03.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30ŽMOLÍK Vladimír1941Ludkovice
12:15nezveřejněný obřad

Pátek 07.03.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad

Čtvrtek 06.03.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00PLOČKOVÁ Marie1928Zlín
13:45KRÁČALA Stanislav1964Bratřejov

Úterý 04.03.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15JANKOTOVÁ Eva1942Zlín
15:15HUBÁČEK Stanislav (15,00 hod)1942Luhačovice

Pondělí 03.03.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15VÁVRA František1919Topolná
13:00FIODOR František1929Zlín

Sobota 01.03.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
13:00MAZÁLKOVÁ Miroslava1940Zlín

Pátek 28.02.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45LITERA Michal MUDr.1947Zlín
10:30BRAVENCOVÁ Marie1934Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15VAVRUŠA Lubomír1944Zlín
13:00DULKA Pavel1950Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Čtvrtek 27.02.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ing. SACHR Ludvík1925Uh.Brod
11:30FRANC Karel1945Zlín

Středa 26.02.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15nezveřejněný obřad
13:00ADAM Karel1940Držková

Úterý 25.02.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00MIGDAL Lubomír1951Zlín

Pondělí 24.02.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30HLATKÁ Drahomíra1924Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Pátek 21.02.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30ZEZULA Jaromír1933Zlín
12:15JANOTOVÁ Jana1944Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Čtvrtek 20.02.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15KUSNIERZOVÁ Liduše1928Zlín

Středa 19.02.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30PRAUSOVÁ Jana1949Zlín
12:15SEDLÁČKOVÁ Jaroslava1948Zlín

Úterý 18.02.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad

Pondělí 17.02.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30PIVODA Aleš1956Otrokovice
12:15DADÁKOVÁ Jindřiška1930Zlín

Pátek 14.02.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45ČERNOCHOVÁ Marie1932Březolupy
10:30JAVOŘÍKOVÁ Ludmila1926Štípa
11:30JANIŠKOVÁ Jindřiška1934Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00ADÁMEK Jaroslav1933Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Středa 12.02.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ZÁCHA Luděk1954Zlín
11:30PEKÁREK Ladislav1929Lípa
12:15nezveřejněný obřad

Pondělí 10.02.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15RYCHLÍKOVÁ Radomila1941Zlín

Pátek 07.02.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30STAŠEK Bohuslav1929Malenovice
11:30OTRUBA Ronald1933Zlín
12:15PhDr. HUBÁČEK Jaromír1928Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Úterý 04.02.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30PAPŠÍK Antonín 1938Zlín

Pondělí 03.02.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30KULHÁNEK Jaroslav1930Zlín
12:15SVAČINA Rostislav1933Fryšták

Pátek 31.01.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30JUDr. BARTOŠEK Lubomír1928Holešov
12:15KUNETOVÁ Zdeňka1926Zlín
13:00JURÁSEK Ivo1948Slušovice
13:45nezveřejněný obřad

Čtvrtek 30.01.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30POSPĚCHOVÁ Václava1930Zlín
12:15KARKOŠKA Jan1924Zlín

Úterý 28.01.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30MIKULČIK Josef1938Zlín
11:30KYSLINGEROVÁ Drahomíra1925Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Pondělí 27.01.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30MEDŘICKÄ Marie1927Zlín
12:15HORECKÁ Marie1923Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Pátek 24.01.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00DLABAČOVÁ Marie1929Zlín
09:45VRÁNA Alois1933Malenovice
10:30ŠTĚTKÁŘOVÁ Aloisie1939Zlín
11:30MUDr. ROZHONOVÁ Jaroslava1939Zlín
12:15KRÁLOVÁ Květoslava1924Praha
13:00nezveřejněný obřad

Čtvrtek 23.01.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45KOVÁŘOVÁ Marie1973Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad

Středa 22.01.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30GAVENDA Jaroslav1939Zlín

Pondělí 20.01.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30ABŠNAJDR Miroslav1957Tlumačov

Pátek 17.01.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00STUCHLÍK Jaroslav1933Uh.Ostroh
09:45KURA Milan1960Březůvky
10:30SKYVOVÁ Marie1951Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15ing. KOTOUČEK Karel1934Malenovice
13:00AUSTOVÁ Hedvika1939Karlovy Vary

Čtvrtek 16.01.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30HRNČIŘÍKOVÁ Vlasta1929Fryšták
11:30ZÁHOROVSKÝ František1940DD Loučka

Úterý 14.01.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30SVÍZELA Josef1938Zlín

Pondělí 13.01.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad

Sobota 11.01.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00nezveřejněný obřad

Pátek 10.01.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30CEJNAROVÁ Evženie1939Zlín
12:15VELIKOVSKÝ Radomír1955Veselí nad Moravou
13:00ZICH Karel1932Zlín

Čtvrtek 09.01.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30TUREK Jaroslav1949Zlín
12:15ROSÍKOVÁ Anna1919Kudlov
13:00VAŠÁTOVÁ Danuše1929Zlín
13:45DVORNÍK Stanislav1952Napajedla
14:30PETŘÍKOVÁ Jaromíra 1930Zlín

Středa 08.01.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30SLAVÍKOVÁ Růžena1921Zlín
11:30STEHLÍČKOVÁ Božena1930Bojkovice

Úterý 07.01.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30PASTÝŘÍKOVÁ Marie1922Hřivinův Újezd

Pondělí 06.01.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ŠTĚRBA Jan1927Zlín
12:15ŠKUBNÍKOVÁ Marie1913DD Loučka
13:00Ing. SVOBODA Václav CSc.1926Malenovice

Pátek 03.01.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00KAFKOVÁ Marie1923Zlín
09:45MASAŘ Josef1924Lhotka
10:30nezveřejněný obřad
11:30MÜLLER Franjo1923Zlín
12:15DÜMLER Petr1939Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45ZÁBOJNÍK František1926Zlín
14:30nezveřejněný obřad
15:15MAJEROVÁ Anežka1928Zlín

Čtvrtek 02.01.2014

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30DVORSKÝ Ondřej1986Otrokovice

Pondělí 30.12.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45KRAJČA Petr1924Provodov
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15KARAFIÁTOVÁ Marie1925Pohořelice
13:00VESELÁ Marie1922Malenovice

Pátek 27.12.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45ŽILINSKÝ Alois1922Zlín
10:30PERŮTKA Vlastimil1922Zlín
11:30FRÍZOVÁ Mária1926Zlín
12:15VÁLEK Otakar1922Zlín
13:00SVĚTÍNSKÝ Antonín1928Cetechovice
13:45nezveřejněný obřad
14:30VINKLÁRKOVÁ Ludmila1947Zlín

Pondělí 23.12.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30MAREČEK Miroslav1926Malenovice
12:15VÁLEK Josef1955Otrokovice
13:00nezveřejněný obřad

Pátek 20.12.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30LORENCOVÁ Jarmila1918Zlín
11:30BUDILOVÁ Marie1931Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Čtvrtek 19.12.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30Veselý Josef1929Zlín

Středa 18.12.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45BIČOVÁ Bohumila1932Zlín
10:30RŮŽIČKOVÁ Marie1925Zlín
11:30GROSSOVÁ Veroslava1925Malenovice
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Úterý 17.12.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30BARTÍKOVÁ Růžena1940Sazovice
12:15ZBOŘILOVÁ Hana1965Tečovice

Pondělí 16.12.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30DOSTÁL Antonín1925Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Sobota 14.12.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ALBRECHTOVÁ Jarmila1936Otrokovice

Pátek 13.12.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15ZBRANEK Vladimír1946Kašava

Čtvrtek 12.12.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30VOLFOVÁ Maria1936Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15PARÁČKOVÁ Marie1920Luhačovice
13:00ŠAFRÁNEK Jaroslav1938Malenovice
13:45Ing. DVORSKÁ Jarmila1957Zlín

Středa 11.12.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30KOCFELDOVÁ Věra1925Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Úterý 10.12.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30BODANSKÁ Ludmila1924Želechovice

Pátek 06.12.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45LACKO Josef1929Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30SMAŽINKOVÁ Dagmar1925Zlín
12:15Ing. KLEPIŠ Jan1940Zlín
13:00HRABALOVÁ Božena1921Kudlov
13:45nezveřejněný obřad

Středa 04.12.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30Ing. VÁCLAVÍK František1933Zlín
12:15MIČKOVÁ Anna1945Kudlov

Úterý 03.12.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30MAŇÁSKOVÁ Věra1920Zlín

Sobota 30.11.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad

Pátek 29.11.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30MACHAČKOVÁ Zdeňka1936Fryšták
12:15BALEJOVÁ Helena1959Zlín
13:00MYNÁŘ Jan1933Zlín

Středa 27.11.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KONEČNÝ Jaroslav1941Zlín
11:30KUDLÍK Leodegar1940Šanov
12:15ČERVINKA Eugen1929Zlín

Úterý 26.11.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30PEKAŘ František1941Provodov
11:30STRNADOVÁ Helena1923Zlín
12:15HANUŠOVÁ Jiřina1922Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Pondělí 25.11.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30SLOVÁK Vilém1918Zlín
12:15ŠKARVADOVÁ-OKÁLOVÁ Eva1948Svárov

Pátek 22.11.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30KRAMNÁ Emilie1928Šumice

Čtvrtek 21.11.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Středa 20.11.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30VELECKÝ Vladislav1918Zlín
12:15RAPANT Josef1927Lukov

Úterý 19.11.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad

Pondělí 18.11.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Pátek 15.11.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30KLUG Alfred1934Napajedla
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Čtvrtek 14.11.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30SANTARIUS František1949Zlín
11:30nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Středa 13.11.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30NEUMAN Karel1954Zlín

Pátek 08.11.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30LÁNÍK Miloslav1928Zlín
11:30VAŠEK Jan1940Zlín
12:15KLVAČOVÁ Věra1923Lukov
13:00ŠVIDRNOCHOVÁ Jiřina1929Zlín
13:45ČECHMAN Stanislav1951Bratřejov

Čtvrtek 07.11.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15MICHALÍK Petr ing.1942Zlín

Středa 06.11.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45VLČEK Otakar1954Zádveřice
10:30nezveřejněný obřad
11:30MUDr. JUROVÁ Pavla1950Benátky nad Jizerou
12:15GAVENDOVÁ Blanka1946Zlín
13:00SEDLÁŘ Josef1936Napajedla

Pondělí 04.11.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30RYŠKA Josef1948Holešov

Pátek 01.11.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00BARTOŠÍK Josef1938Zlín
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30DOSTÁLKOVÁ Marie1962Spytihněv
12:15PANČOCHA Jaroslav1939Tečovice
13:00nezveřejněný obřad

Čtvrtek 31.10.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30HORA Čestmír1951Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00MACÍK František1939Lukov

Středa 30.10.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30MIKULČÁKOVÁ Jarmila1925Zlín
11:30JUDr.SVOBODA Jiří1945Zlín
12:15BŘEZINA Václav1974Zlín

Úterý 29.10.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30JISKRA Pavel1960Zlín
12:15KOŘÍNEK Ladislav1950Zlín

Pátek 25.10.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30HRABINA Josef1933Malenovice
12:15nezveřejněný obřad
13:00Mgr. TOMANCOVÁ Jiřina1935Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Čtvrtek 24.10.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Úterý 22.10.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45LEČÍK František1938Malenovice
10:30nezveřejněný obřad
11:30DOSTÁL Jaroslav1934Zlín

Pondělí 21.10.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ZAHRADNÍČEK Vladimír1926Zlín
11:30HAAGSMA Renáta1977Zlín
12:15FILIP Antonín1956Zlín
13:00VYKOUKALOVÁ Anna1931Zlín

Pátek 18.10.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15TRLICOVÁ Terezie1922Bratřejov
13:00NEDBÁLEK Rudolf1926Malenovice

Čtvrtek 17.10.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Středa 16.10.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15NAVRÁTIL Antonín1950Ublo
13:00STAŇKOVÁ Ludmila1923Zlín

Úterý 15.10.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30MAHDALÍČEK Petr1968Otrokovice
12:15LASÁKOVÁ Ludmila1946Otrokovice
13:00TOMEČEK Jan1955Ublo

Pondělí 14.10.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30GERGELA Petr1956Zlín
12:15REJŽKOVÁ Jarmila1937Zlín

Čtvrtek 10.10.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ŠKUBAL Leopold1931Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Pondělí 07.10.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30HANZLÍKOVÁ Vlasta1931Doubravy
11:30DVOŘÁK Oldřich1935Zlín
12:15KOTOLAN Milan1935Zlín
13:00HRUŠKA Karel1925Zlín
13:45HLAVICA Viktor1947Tlumačov

Pátek 04.10.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30MACALÍKOVÁ Jiřina1931Zlín
12:15KRUŽÍK Arnošt1947Kvítkovice
13:00nezveřejněný obřad
13:45MALOUŠEK Bedřich1933Zlín

Čtvrtek 03.10.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30PELANT Karel1933Zlín
11:30ZUZANÍK Vojtěch1943Zlín

Středa 02.10.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15ČÍŽ Jiří1927Zlín

Pondělí 30.09.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ZELÍKOVÁ Anděla1928Bohuslavice
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad
13:45POSLUŠNÁ Jarmila1933Zlín

Pátek 27.09.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00nezveřejněný obřad
09:45BEDNAŘÍKOVÁ Ludmila1928Lukov
10:30VÍTKOVÁ Ludmila1942Křekov
11:30MACHALÍČEK Emil1930Zlín
12:15MIŠURCOVÁ Věra1935Zlín
13:00Ing.JURKOVIČ Josef1943Zlín
14:30nezveřejněný obřad

Čtvrtek 26.09.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30VACULÍK František1944Bohuslavice
12:15MÜLLEROVÁ Ludmila1930Zlín
13:00DVOŘÁČEK Viktor1928Uherský Brod

Středa 25.09.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30PAZDĚROVÁ Marie1929Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Pondělí 23.09.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KREJČÍKOVÁ Zdeňka1947Zlín
11:30KOHOUTEK Vlastimil1930Jaroslavice
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Pátek 20.09.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00nezveřejněný obřad
09:45PLACHÁ Anna1928Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15MIŠUREC Miroslav 1933Zlín

Čtvrtek 19.09.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30PRÁTOVÁ Vlasta1924Tečovice
11:30STUCHLÍKOVÁ Naděnka1933Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad
13:45BRANDA Miroslav1929Zlín

Středa 18.09.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30CHYTIL Martin1973Zlín
11:30SURMAN Josef1918Zlín

Úterý 17.09.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45STUPNICKÁ Bedřiška1944Kudlov
10:30RYCHLÍK Bedřich1936Zlín
11:30MARTINKA Zdeněk1965Zlín

Pátek 13.09.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30VLČEK Miloslav1948Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00ZÁMEČNÍK Oldřich1936Malenovice

Čtvrtek 12.09.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad

Úterý 10.09.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ŠEVČÍKOVÁ Božena1922Zlín
11:30SEDLÁČKOVÁ Naděžda1931Kostelec
12:15ORSAVA Milan1933Zlín

Pondělí 09.09.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad

Pátek 06.09.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00BRTNÍČEK Ladislav1943Otrokovice
09:45nezveřejněný obřad
10:30KOSTKOVÁ Romana1964Trnava
11:30POPELKA Milan1937Zlín
12:15COUFALÍK Jiří1958Vizovice
13:00BULANT Karel1936Zlín

Čtvrtek 05.09.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30SILNICOVÁ Danuše1952Zlín
12:15KRATINOVÁ Emilie1944Vizovice
13:00nezveřejněný obřad
13:45nezveřejněný obřad

Úterý 03.09.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30KUŇÁKOVÁ Jarmila1926Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Pátek 30.08.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45VALENTOVÁ Anna1934Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30BAČUVČÍKOVÁ Naděžda1929Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Čtvrtek 29.08.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30TKADLČÍKOVÁ Růžena1944Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15STŘELEC František1936Zlín

Středa 28.08.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30MRLÍKOVÁ Vlasta1921Zlín

Pátek 23.08.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00nezveřejněný obřad
09:45nezveřejněný obřad
10:30MICHALÍK Josef1928Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15STRNADOVÁ Ludmila1923Zlín

Středa 21.08.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30TRČKOVÁ Božena1957Malenovice
12:15UHER Josef1939Ludkovice

Pondělí 19.08.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00NOVÁKOVÁ Marie1920Luhačovice
09:45nezveřejněný obřad
10:30STRNADEL Vladimír1924Zlín
11:30HUŤKA Vladislav1951Zlín

Sobota 17.08.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ČERNOCH Bohumil1972Zlín

Pátek 16.08.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30HUML Rudolf1930Zlín
11:30FRODL Roman1963Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Středa 14.08.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00HORÁK Petr1932Zlín
09:45MOLEK Antonín1943Zlín
10:30HÁJKOVÁ Milena1929Zlín
11:30AMBROŽ Kamil1962Brumov - Bylnice

Pondělí 12.08.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30MIČKOVÁ Květoslava1931Zlín

Sobota 10.08.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
08:15o

Pátek 09.08.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45HORÁKOVÁ Ludmila1923Vítová
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00VRÁNOVÁ Drahomíra1929Zlín

Čtvrtek 08.08.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30HUBÁČEK Ivan1959Březolupy

Středa 07.08.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30VÁCLAVKOVÁ Vojtěška1923Zlín
11:30VOJKOVSKÁ Květoslava1924Zlín

Pondělí 05.08.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30TRUNKÁTOVÁ Ludmila1939Hvozdná
12:15PETROVIČ Juraj1941Otrokovice

Pátek 02.08.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30CHVATÍKOVÁ Ludmila1927Zlín
12:15OBRTLÍKOVÁ Stanislava1954Zlín
13:00Prom.ped. ŠEDIVÁ Zdenka1921Malenovice

Středa 31.07.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30ŠMIGURA Miroslav1957Zlín
11:30BRTNÍČKOVÁ Marie1948Otrokovice
12:15KAMPFOVÁ Ludmila1927Zlín
13:00NAJMANOVÁ Marie1939Zlín

Pondělí 29.07.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15POLA Lubomír1931Zlín
13:00MERTA Ladislav1915Zlín

Pátek 26.07.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30BODLÁK Zdeněk1953Drnovice
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00SELIVANOVOVÁ Ludmila1926Velíková
13:45JANŠTA Jaroslav1959Slušovice
14:30nezveřejněný obřad

Čtvrtek 25.07.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30ŠKUBALOVÁ Anna1942Štípa
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad

Středa 24.07.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30JANDÍK Zdeněk1939Březnice
11:30nezveřejněný obřad

Úterý 23.07.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
13:00POKORNÝ Jaroslav1923Zlín

Pondělí 22.07.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30BĚTÁK Zdeněk1948Zlín

Sobota 20.07.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30ing. HOLOMEK Josef1922Zlín

Pátek 19.07.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30MACHÁŇ Alois1933Zlín
12:15NOVÁČEK Vnislav1924Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45nezveřejněný obřad
14:30nezveřejněný obřad

Středa 17.07.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30BARTÁSEK Miloslav1923Zlín
11:30SLEZÁK Dušan1948Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Pondělí 15.07.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00nezveřejněný obřad
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30VETEŠNÍKOVÁ Julie1918Zlín
12:15KOPŘIVA Vítězslav1956Zlín

Sobota 13.07.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Pátek 12.07.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15HAŠPICOVÁ Ilona1958Zlín - Kostelec

Čtvrtek 11.07.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Středa 10.07.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30ŽÁČKOVÁ Jarmila1947Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00ROZSYPÁLEK Miroslav1940Napajedla

Úterý 09.07.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30KADLEC Ivo1940Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00KAREŠOVÁ Jana1943Zlín

Pondělí 08.07.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Čtvrtek 04.07.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45KRÁLOVÁ Sabina1991Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15FABIÁNOVÁ Miloslava 1922Zlín
13:00JURNÁ Božena1921Zlín

Středa 03.07.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30HVOZDENSKÝ Richard1926Zlín
12:15NEZVEŘEJNĚNÝ OBŘAD

Úterý 02.07.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45LETOCHA Oldřich1932Zlín
10:30SCHOVAJSA František 1946Zlín
11:30nezveřejněný obřad
12:15NOVOTNÁ Marie1923Zlín
13:00JARCOVJÁKOVÁ Hedvika1931Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Pondělí 01.07.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30REMEŠOVÁ Zdeňka1946Zlín

Sobota 29.06.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30KOMÁRKOVÁ Marta1926Zlín

Pátek 28.06.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
08:15Ing. KOLÁŘOVÁ Marie1932Malenovice
09:00nezveřejněný obřad
09:45nezveřejněný obřad
10:30SEDLÁKOVÁ Marie1924Uh. Brod
11:30Mgr. KOUDELKA Zdeněk1925Zlín
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad
13:45nezveřejněný obřad

Čtvrtek 27.06.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45Ing.SCHMID Petr1968Brno
10:30HALAŠ Štefan1941Zlín
11:30NOVOSÁD Oldřich1926Zlín
12:15TKÁČ Otto1941Zlín
13:00ŠEVČÍKOVÁ Anna1944Lípa
13:45SCHWACHOVÁ Věra1939Zlín
14:30HOLUB Lubomír1947Prlov
15:15nezveřejněný obřad

Úterý 25.06.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15BORÝSEK Jiří1969Zlín

Pondělí 24.06.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad

Pátek 21.06.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30RYCHLÍKOVÁ Blanka1929Lípa
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Středa 19.06.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30BELKO Luděk1960Žítková

Úterý 18.06.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30VAŘÁKOVÁ Ladislava1938Vizovice
11:30ČERMÁK Antonín1934Malenovice

Pondělí 17.06.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad

Pátek 14.06.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00BĚŤÁK František1937Otrokovice
09:45nezveřejněný obřad
10:30OPOČENSKÁ Zora1924Návojná
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00ŠUTERA Otto1942Malenovice

Čtvrtek 13.06.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45NOVOTNÁ Antonie1931Napajedla
10:30nezveřejněný obřad
11:30ZÁLEŠÁKOVÁ Anna1941Uh. Brod
12:15STRAVOVÁ Marie1934Zlín
13:00LINHART Jiří1920Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Středa 12.06.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30DOLEŽEL Miroslav1950Zlín

Úterý 11.06.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45KAŇA Viktor1929Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30ŠTĚTKÁŘ Stanislav1923Zlín
12:15TOMEK Vladimír1950Zlín
13:00JURČA Milan1948Zlín

Pátek 07.06.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
08:15HERÁKOVÁ Stanislava1958Zlín
09:00BLAŽEK Valdemar1926Malenovice
09:45nezveřejněný obřad
10:30CHLEBEČEK Jindřich1948Otrokovice
11:30nezveřejněný obřad
12:15NEDOMANSKÝ Karel1949Zlín

Čtvrtek 06.06.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15KAREL Jan1941Otrokovice
13:00nezveřejněný obřad

Úterý 04.06.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30KALÁČ Josef1936Zlín

Pátek 31.05.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
08:15MIKULA Viktor1948Zlín
09:00HALAJOVÁ Slavica 1928Lukov
09:45SYSALA Ivan1942Zlín
10:30COUFALÍKOVÁ Zuzana1926Lukov
11:30RUMÍŠEK Jan1934Zlín
12:15HOFEREK Josef1961Napajedla

Čtvrtek 30.05.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
13:00RICHVALSKÝ Jozef1948Zlín

Úterý 28.05.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30MUDr. TOMEK Jaroslav1927Slavičín

Pondělí 27.05.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30OŠKEROVÁ Ilona1943Zlín
12:15Ing.SLADKOVSKÝ Jiří1927D. Němčí

Sobota 25.05.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30SEDLAŘÍKOVÁ Marie1923Kroměříž

Pátek 24.05.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00BECKOVÁ Jana1946Zlín
09:45nezveřejněný obřad
10:30ANSELMI Karel1923Lukov
11:30nezveřejněný obřad
12:15KOŠAŘOVÁ Ludmila1924Zlín
13:00HORÁKOVÁ Marie 1920Zlín

Čtvrtek 23.05.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00nezveřejněný obřad
13:45FLAKOVÁ Jarmila1956Zlín

Středa 22.05.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad

Úterý 21.05.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad

Pátek 17.05.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30KALÁB Václav1930Zlín
11:30VALERIÁN Josef1931Ostrata
12:15VENTRČOVÁ Květoslava1926Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45SEDMEROVÁ Ludmila1925Zlín
14:30nezveřejněný obřad
15:15NOVÁČEK Bohuslav1923Květná

Čtvrtek 16.05.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30ZAPLETALOVÁ Božena 1923Fryšták

Středa 15.05.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30KOZUBÍK František1944Zlín
11:30STUPNICKÝ Jaroslav1945Kudlov
12:15BARTOŠ Zdeněk1930Zlín

Úterý 14.05.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15nezveřejněný obřad

Pondělí 13.05.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15PANÁČEK Lubomír 1954Otrokovice

Sobota 11.05.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad

Pátek 10.05.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45NEVAŘIL Miloslav1922Ludkovice
10:30nezveřejněný obřad
11:30KOPŘIVOVÁ Lenka1955Zlín
12:15nezveřejněný obřad

Čtvrtek 09.05.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45LORENCOVÁ Marie 1933Topolná
10:30PLŠKOVÁ Jarmila1944Kostelec
11:30VILÍM Karel 1939Zlín
12:15BAŤOVÁ Helena 1947Zlín
13:00PASTYŘÍKOVÁ Jarmila 1954Dobrkovice

Úterý 07.05.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45KRÁL Vladimír 1981V. Karlovice
10:30ŠEVČÍKOVÁ Věra1931Vizovice
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad

Pondělí 06.05.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30DOBUSCH Radek 1965Zlín
11:30MIKLOVÁ Anežka1926Zlín
12:15SALAČ Jiří1928Zlín

Pátek 03.05.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30Ing. KREJČÍŘ Vladimír1923Zlín
13:00HÁJÍČEK Antonín1931Bohuslavice
13:45nezveřejněný obřad

Úterý 30.04.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Pondělí 29.04.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15Ing. ŠEVELA Vladimír1943Kojetín
13:00JURČOVÁ Božena1930Zádveřice
13:45nezveřejněný obřad

Pátek 26.04.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
08:15MARUŠÁK Miroslav1943Zlín
09:00HALAJOVÁ Slavica 1919Zlín
09:45RNDr.ŠVEC Jan CSc.1932Zlín
10:30ZSIGMOND Josef1950Otrokovice
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00SÁBA František1922Brumov-Bylnice
13:45nezveřejněný obřad

Čtvrtek 25.04.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15ŠLESINGER Bohuslav1929Zlín

Středa 24.04.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15TOMANOVÁ Růžena 1943Zlín

Úterý 23.04.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
12:15nezveřejněný obřad
13:00GRUBEROVÁ Zdeňka1922Slušovice
13:45WEINERTOVÁ Miroslava1925Zlín

Pondělí 22.04.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30BARBOŘÍKOVÁ Vlasta1937Zlín
11:30GAZDOŠ Otakar1941Zlín
12:15JANSKÁ Emilie1952Napajedla

Pátek 19.04.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45VINKLÁREK Jaroslav 1954Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30JUREČKOVÁ Marie 1933Zlín
12:15BAČŮVKA Eduard1946Zlín
13:00nezveřejněný obřad

Čtvrtek 18.04.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30VÁCLAVÍK Bohuslav1914Zlín

Úterý 16.04.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15PALÁN Miloš1935Zlín
13:00MIKEŠTÍK Vladimír1951Jaroslavice
13:45nezveřejněný obřad
14:30GREGUŠOVÁ Jana1939Lhota u Malenovic

Pátek 12.04.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45nezveřejněný obřad
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15ŠTEFKOVÁ Ludmila1937Zlín
13:00KRAJČO Miroslav1953Zlín
13:45nezveřejněný obřad

Čtvrtek 11.04.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30KUSÁK Karel 1963Zlín

Středa 10.04.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Úterý 09.04.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
10:30nezveřejněný obřad
11:30nezveřejněný obřad
12:15nezveřejněný obřad
13:00VODÁK Ladislav1943Zlína
13:45KOVÁŘOVÁ Marie1936Malenovice

Pondělí 08.04.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:45KŮROVÁ Marta 1926Zlín
10:30nezveřejněný obřad
11:30HAPALA Josef1940Tlumačov
12:15JANSKÁ Emilie1928Malenovice
13:00VÁVROVÁ Marie1922Brno

Pátek 05.04.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00nezveřejněný obřad
09:45RYŠÁNKOVÁ Iva1958Zlín
10:30PAVELKA Josef Bažík1944Zlín
11:30BARTONČÍKOVÁ Karla1924Loučka
12:15VARMUŽOVÁ Vlasta1923Zlín
13:00nezveřejněný obřad
13:45 KOPALOVÁ Naděžda1929Zlín
14:30SKOUMAL Karel1943Zlín

Čtvrtek 04.04.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

Středa 03.04.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
09:00nezveřejněný obřad
09:45MIKULÄŠKOVÁ Františka1923Luhačovice
10:30KUJAN Josef1946Zlín
11:30nezveřejněný obřad

Úterý 02.04.2013

ČasJménoRok narozeníBydliště
11:30nezveřejněný obřad

 

ZPĚT na aktuální obřady.

 

Pohřebnictví Zlín, spol. s r.o. | Vypnout grafiku | Mapa webu | Kontakt | Code by PCHweb.cz