pohřby a jejich varianty | Pohřebnictví ZlínPohřebnictví Zlín, spol. s r.o.
Filmová 412
760 01 Zlín

tel.: 577 432 858
fax: 577 011 333
email: krematorzlin@volny.cz

Služba pro odvoz těl zesnulých:

604 220 303


Lesní Hřbitov Zlín

POHŘBY A JEJICH VARIANTY 

Pohřeb bez obřadu

Jedná se pouze o zpopelnění bez provedení smutečního obřadu v obřadní síni. Na přání objednavatele pohřbu je možné zajistit identifikaci zemřelého, přítomnost u kremace nebo provedení zpopelnění v přesně stanovenou hodinu. Výstav zemřelého před zpopelněním  provádí naše pohřební služba v závislosti na hygienických předpisech.

Pohřeb s obřadem

Jedná se o smuteční rozloučení v obřadní síni a následné zpopelnění v krematoriu. Na přání objednavatele pohřbu je možné zajistit identifikaci zemřelého, přítomnost u kremace nebo provedení zpopelnění v přesně stanovenou hodinu. Výstav zemřelého před obřadem provádí naše pohřební služba v závislosti na hygienických předpisech.

Pohřeb církevní

Pokud se rozhodnete pro církevní obřad konaný v kostele nebo v kapli, zajistíme vše potřebné jako např.: živou hudbu, civilního řečníka atd. Výstav zemřelého provádí naše pohřební služba v závislosti na hygienických předpisech.

Pohřeb do země

Naše pohřební služba zajišťuje také pohřby uložením do hrobu nebo hrobky. Tento typ pohřbu zajišťujeme komplexně včetně provedení výkopu hrobu či otevření hrobky. Na námi spravovaných hřbitovech také zajistíme administrativní úkony spojené prodloužením nájemní smlouvy k hrobovému místu, kam bude zemřelý ukládán, na tlecí dobu. Na přání klientů zajistíme živou hudbu jak před kostelem, tak na hřbitově. Před obřadem zajistíme případnou identifikaci zemřelého nebo výstav zemřelého v závislosti na hygienických předpisech.

Pohřebnictví Zlín, spol. s r.o. | Vypnout grafiku | Mapa webu | Kontakt | Code by PCHweb.cz